Gorenje WS168LNST

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
649,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,98 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená práčka Gorenje WS168LNST s bubnom WaweActive je zaradená do energetickej triedy A+++. Bubon má kapacitu pre pranie 10 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Ovládanie je veľmi jednoduché prostredníctvom LED displeja a otočného voliča. Ponúka 14 programov prania ako aj doplnkové programy a funkcie s možnosťou odloženia štartu o 24 hodín aj detskú poistku. Práčke Gorenje WS168LNST nechýba samočistiaci program bubna práčky SterilTub, funkcia StainExpert pre účinné odstraňovanie až 36 druhov škvŕn, technológia IonTech. EcoEye poskytne spätnú väzbu o spotrebe energie a vody. Praktický indikátor množstva pracieho prostriedku DoseAid pomáha pri optimalizácii dávkovania pracieho prostriedku. Hĺbka 61 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Samsung WW80M644OPW/ZE QuickDrive Samsung WW80M644OPW/ZE QuickDrive

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (1)

Spredu plnená smart práčka Samsung WW80M644OPW/ZE QuickDrive je zaradená v energetickej triede A+++ - 40 %. Maximálna kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučnosti vďaka QDrive motoru 73 dB a pre pranie 49 dB. Ovládate ju otočným voličom doplneným grafickým LED displejom. Ponúka 14 pracích programov a prídavné funkcie Bavlna; e Bavlna; Super Eco Wash; Syntetika; Vlna; Outdoor; Ekologické čištenie bubnu Eco Drum Clean+; Tmavé oblečenie; 15’ minut Rýchle pranie; Plákanie+Odstřeďovanie; Odstřeďovanie; Jemné; Posteľná bielizeň; Super Speed. Práčka Samsung WW80M644OPW/ZE disponuje technológiami QickDrive, AddWash, EcoBubble, EcoBubbleSoak. Inteligentnú práčku môžete ovládať nadiaľku pomocou mobilného zariadenia s aplikáciou Smart Control a taktiež diagnostikovať problémy s aplikáciou Smart Check.

Základné parametre

  • Hĺbka: 60 cm
  • Maximálna hlučnosť: 49 dB
  • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Kvalitné prevedenie, skvelý výkon

Vyperte svoju bielizeň efektívne a rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek. Voľne stojaca práčka Gorenje WS168LNST je hlboká 61 cm, disponuje bubnom s objemom 69 l a kapacitou prania 10 kg bielizne. Maximálny výkon odstredenia je 1600 ot./min. Používateľsky jednoduché rozhranie s centrálnym ovládačom vám umožní začať pranie v 3 jednoduchých krokoch: zapnite práčku, zvoľte program a stlačte tlačidlo štart. Ponúka elegantné biele prevedenie a prehľadné elektronické ovládanie s LCD displejom. Prednosťou práčky je nízka spotreba elektrickej energie, zaradená je energetickej triedy A+++. Práčka má k dispozícii až 14 programov

  • Základné programy: Bavlna, Mix syntetika, Program pre ručné pranie a vlnu
  • Doplnkové programy: AntiAllergy program vhodný pre alergikov / AutoWash automatické pranie / Športové oblečenie / Rýchly 20´ / Program pre materiály z peria a páperia / IonWash 59´
  • Typ prania: NormalCare, EcoCare, TimeCare

Dokonale prispôsobené pracie režimy

Práčka ponúka pracie režimy s technológiou, ktorá zabezpečí pre každý druh tkaniny optimálnu kombináciu teploty, množstva vody, času, rýchlosti odstreďovania. Tieto nastavenia si môžete tiež upravovať rôznymi pracími režimami pre optimálnu kombinácia podľa vašej aktuálnej potreby. Samočistiaci program SterilTub odstráni baktérie vo vnútri práčky a zabezpečí, aby vaše oblečenie vždy sviežo voňalo. S AllergyCare získate extra ochanu pre citlivú pokožku. Využíva vyššie teploty a dodatočné pláchanie pre odstránenie zvyškového pracieho prostriedku na tkaninách. IonWash 59´ rýchlo a šetrne odstraňuje až o 30 % viac škvŕn za menej ako hodinu a to dokonca aj pri polovičnej náplni. Vysoko účinnú starostlivosť o škvrny zabezpečí StainExper. Pomocou dokonalej kombinácie teploty, času a vody automaticky odstráni až 36 druhov odolných škvŕn z 3 hlavných skupín: ovocie, organické škvrny a káva.

Odstraňuje o 30 % škvŕn viac

Funcia IonTech využíva ionizáciu na dokonale účinné odstraňovanie nečistôt bez použitia vysokých teplôt alebo iných chemických prostriedkov. Prací prostriedok je lepšie rozpustený vo vode, čo umožní aby sa čistiaci roztok rovnomerne dostal do vašej bielizne. Odstráni o 30 % škvŕn viac a to aj pri nízkych teplotách. Zároveň zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa na ohrievacom telese a tým predlžuje životnosť spotrebiča.

Jemné ošetrenie akéhokoľvek oblečenia

Prenechajte starostlivosť o bielizeň vašej práčke a užívajte si svoje oblľúbené činnosti. Unikátny vlnový profil bubna WaweActive v kombinácii so špeciálnymi vlnovými 3D rebrami poskytuje dokonalé oštetrenie vášho oblečenia a čistú bielizeň s minimálnym pokrčením. Práčky Gorenje WaweActive prichádzajú s minimalizáciou škvŕn o 30 %. Sú vybavené inovatívnymi technológiami:

  • Jedinečne navrhnutý bubon so špeciálnymi 3D rebrami v tvare vlny pre najstarostlivejšie pranie aj tej najjemnejšej bielizne.
  • Technológia IonTech využívajúca silu iónov pre efektívne odstránenie škvŕn aj pri nízkych teplotách.
  • Technológia SteamTech pre účinné odstránenie pachu, statickej elektriny a pokrčenia.

Optimálna dávka pracieho prostriedku pre každé pranie

DoseAid vám pomôže pri dávkovaní pracieho prostriedku. Bez ohľadu na množstvo bielizne optimálne a čo najekonomickejšie vám pomôže nájsť dávku pracieho prostrieku.

Prakticky vybavená

Vďaka technologickej prepracovanosti tu nájdete množstvo užitočných možností, ktoré vám výrazne zjednodušia prácu. AutoWash vám pomôže vybrať ten najlepší program pre danú dávku bielizne. Indikátor EcoEye vám v reálnom čase poskytne spätnú väzbu o aktuálnej spotrebe vody a energie pre zvolený program. Nemusíte sa obávať o bezpečnosť vašich detí. Hoci sa práčka otvára spredu, deti si neublížia vďaka detskej poistke. Stlačením špeciálnej kombinácie tlačidiel zabránite deťom preprogramovať nastavenia. Po ukončení prania zaznie jemný zvukový signál. Unikátny program SteamRefresh využíva parný generátor na výrobu veľkého množstva pary, ktorý osviežuje a uľahčuje žehlenie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 61 cm
iKapacita bubna: 10 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A+++ - 20%
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 190 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 61 cm
Hmotnosť: 83,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 10 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+++ - 20%
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 60 L
Celková spotreba: 0,96 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 190 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 11314 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 729414

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore