GoSAT GS200DVBT2

 • Výpredaj

Wi-Fi: Nie, USB port: Áno, Podporované video formáty: MP4, XviD, MKV, PVR: Nie, Ethernet / LAN pripojenie: Áno, Typ signálu: DVB-T, DVB-T2, HDMI port: Áno,


Cena 28,99 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 31,90 € Zobraziť nápoveď

0,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digitálny DVB-T2 prijímač GoSAT GS200DVBT2 s podporou vysielania v novom formáte H.265 HEVC, ktorý je určený pre príjem digitálneho pozemného TV signálu s rozlíšením SD aj HD. Prijímač vie prehrávať aj video a audio súbory, uložené na USB HDD alebo USB kľúči, ktoré možno pripojiť k prijímaču cez USB rozhranie. Ak má pripojené USB zariadenie dostatočnú kapacitu, možno ho použiť k záznamu TV vysielania a možno tiež využiť pozastavenie živého vysielania (tzv. Timeshift). Záznamy je možné naplánovať dopredu pomocou integrovaného časovača a EPG.

Prijímač novej generácie GoSAT GS200DVBT2 s podporou HEVC

GoSAT GS200DVBT2 je multimediálny HD DVB-T2 prijímač novej generácie s podporou H.265/HEVC. Tento multimediálny prijímač vám umožní prehrávať alebo aj nahrávať z USB flash disku alebo externého pevného disku väčšinu multimediálnych súborov, takže si môžete vychutnať váš obľúbený program kedykoľvek sa vám bude chcieť. Navyše ako príjemný bonus má prijímač v pohotovostnom režime minimálnu spotrebu, ktorá nepresahuje 0,5 W.

Čo je to HEVC/H.265

HEVC z anglického názvu HighEfficiency Video Coding označovaný tiež ako H.265 je nový vysielací DVB-T2 štandard s úspornejším kódovaním, ktorý znižuje dátový tok pri zachovaní porovnateľnej obrazovej kvality v porovnaní s jeho predchodcom H.264.

Design

Prístroj má veľmi kompaktné rozmery. Predný panel s prehľadným štvormiestnym LED displejom, ktorý zobrazuje číslo sledovaného televízneho kanálu a v pohotovostnom režime aktuálny čas. Má ľahko prístupný konektor USB a tlačidlá pre jednoduché ovládanie prijímača.

Rada praktických funkcií

Prijímač disponuje radom praktických funkcií. Využiť môžete možnosť nahrávania programov na USB flash disk či na externý disk a to aj s možnosťou plánovaného nahrávania v čase vašej neprítomnosti. Po plánovanom nahrávaní možno prednastaviť automatické prepnutie do úsporného pohotovostného režimu s nízkou spotrebou energie. Ďalej možno využiť teletext, programového sprievodcu EPG alebo funkciu Timeshift, ktorá vám umožní pustiť si sledovaný program s časovým posunom, takže vám už nikdy nič neutečie. Po pripojení prijímača k internetu cez LAN je možné využiť niektorú z predinštalovaných aplikácií (napr počasie, RSS).

Technická špecifikácia

 • Príjem vysielania DVB-T/T2 H.265 HEVC
 • Video Decoder: formát MPEG4 AVC/H.264, H.265
 • Výstupný formát obrazu nastaviteľný: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p
 • Výstupné konektory: HDMI, SCART, RCA audio Digital
 • USB 2.0, podporovaná kapacita HDD do 500 GB
 • Konektor LAN pre pripojenie k internetu
 • Podporované formáty: MP3, WMA, JPEG, MP4, AVI (Xvid), MKV
 • Napájacie napätie AC 220-240 V 50/60 Hz
 • Spotreba 6 W (max. 12 W)
 • Spotreba v standby <0.5 W
 • Rozmery 150 x 97 x 35 mm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
USB port Áno
Podporované video formáty MP4, XviD, MKV
PVR Nie
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Typ signálu DVB-T, DVB-T2
HDMI port Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GoSAT GS200DVBT2

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené