Multimediálne centrum GoSAT GS 950T2

Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Poskytovaný OS: Android, Operačná pamäť RAM: 2 GB,


Cena 77,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,56 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Praktický hybridný prijímač GoSAT GS 950T2 v čiernom prevedení v sebe kombinuje DVB-T2 set-top box s multimediálnym centrom a možnosťou sledovania OTT obsahu, vďaka čomu posunie zábavu vo vašej domácnosti na vyššiu úroveň. Disponuje operačným systémom Android 9.1, HDMI výstupom, voliteľným rozlíšením až v 4K UHD formáte, RAM pamäťou (2 GB), interným úložiskom (16 GB) či plnou podporou kodeku H.265 HEVC. Špecifikom je OSD menu, PVR nahrávanie, EPG, Timeshift, pripojenie k internetu (Ethernet LAN, Wi-Fi), integrovaný modul Bluetooth 4.0, podpora smart aplikácií (YouTube, Netflix, KODI, internetový prehliadač) či množstvo praktických konektorov (2× USB 2.0, AV, S/PDIF, slot pre TF pamäťové karty).

GoSAT GS 950T2

Tento Smart box je hybridný prijímač kombinujúci DVB-T2 set-top box s multimediálnym centrom a možnosťou sledovania OTT obsahu prostredníctvom internetu. Naviac je vďaka operačnému systému Android 9.1 jednoduché inštalovať a spúšťať obľúbené aplikácie s distribučných platforiem. HDMI výstup ponúka užívateľovi mimoriadne ostrý obraz plný jemných detailov vďaka voliteľnému rozlíšeniu až v 4K UHD formáte. Samozrejmosťou je plná podpora kodeku H.265 HEVC pre bezproblémové sledovanie DVB-T2 vysielania. RAM pamäť s veľkosťou 2 GB zaisťuje stabilný a plynulý chod systému, interné úložisko s kapacitou 16 GB zase dostatok priestoru pre aplikácie a súbory.

Režim DVB-T2

Zariadenie možno používať ako plne vybavený set-top box, no naviac je schopný dekódovať kanály vo vysokom 4K rozlíšení. Užívateľsky prívetivé OSD menu je plne lokalizované do českého a slovenského jazyka. Na výber je aj ručné ladenie s voľbou kanálu a frekvencie. Pomocou EPG je možné ľahko prehľadávať informácie o vysielaní a naplánovať PVR nahrávanie. K dispozícii sú titulky s voliteľným jazykom, teletext, funkcia pozastavenia vysielania Timeshift, rodičovský zámok, jednoduché triedenie a organizácia zoznamu kanálov s možnosťou zálohy na USB, favoritné skupiny a časovač. 

Režim OTT prijímača

Zariadenie je štandardne vybavené aplikáciami YouTube, Netflix, multimediálnym centrom KODI, internetovým prehliadačom, prieskumníkom súborov, prehrávačom, galériou a nastavením serveru DLNA. Ďalšie aplikácie je možné kedykoľvek inštalovať z distribučných platforiem a triediť ich do skupín či spúšťať pomocou rýchlych odkazov domovskej obrazovky. 

Špecifické vlastnosti

Pripojenie k internetu možno realizovať pomocou Ethernet LAN portu na zadnej strane prijímača alebo cez bezdrôtovú sieť Wi-Fi v pásme 2,4 a 5 GHz. Prijímač disponuje funkciou tvorby vlastného hotspotu a integrovaný modul Bluetooth 4.0 dovolí spárovať systém s audio zariadeniami. Optický digitálny zvukový výstup je naopak vhodný k domácim kinám. Pre staršie typy televízorov je určený AV výstup s konektorom jack 3,5 mm.

Technické parametre

 • OS Android 9.1

 • Chipset: Amlogic S905D quad-core 1.5 GHz

 • Pamäť: 2 GB DDR3 RAM, 16 GB interné úložisko

 • Video dekodér: MPEG-1/2/4, AVC, H.264, H.265 HEVC

 • Integrovaný modul Wi-Fi 2.4 + 5 GHz štandardu 802.11a/b/g/n

 • Bluetooth 4.0

 • Konektory: 1× HDMI 2.0, 2× USB 2.0, 1× AV, 1× S/PDIF optický, 1× RJ-45 Ethernet LAN 10/100 Mbit, 1× DC 5,5 × 2,5 mm napájací konektor, 1× slot pre TF pamäťové karty (až 32 GB), 1× IEC vstup, 1× IEC výstup

 • Obsah balenia: prijímač, napájací zdroj, diaľkové ovládanie, 2× AAA batérie, užívateľský manuál, HDMI kábel

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Android
Operačná pamäť RAM 2 GB

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Multimediálne centrum GoSAT GS 950T2

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ivan

18. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Môj TV dostal novú dušu.

Získal som nové aplikácie, a stanicu Jožko pre vnúčatá.????