GoSAT GS 950T2

 • Výpredaj −29 %

Multimediálne centrum, OS Android, 2 GB RAM, DVB-T2/H.265, Wi-Fi, Wi-Fi štandardy: 802.11 b/g/n, Bluetooth, Typ média: Micro SDHC, HDMI port, 2 × USB 2.0, Slot pre pamäťovú kartu, Kompatibilné pamäťové karty: micro SD, Digitálny optický port. Viac info


Cena 49,99 €

Zľava 29 % z predchádzajúcej ceny: 69,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

85% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Praktický hybridný prijímač GoSAT GS 950T2 v čiernom prevedení v sebe kombinuje DVB-T2 set-top box s multimediálnym centrom a možnosťou sledovania OTT obsahu, vďaka čomu posunie zábavu vo vašej domácnosti na vyššiu úroveň. Disponuje operačným systémom Android 9.1, HDMI výstupom, voliteľným rozlíšením až v 4K UHD formáte, RAM pamäťou (2 GB), interným úložiskom (16 GB) či plnou podporou kodeku H.265 HEVC. Špecifikom je OSD menu, PVR nahrávanie, EPG, Timeshift, pripojenie k internetu (Ethernet LAN, Wi-Fi), integrovaný modul Bluetooth 4.0, podpora smart aplikácií (YouTube, Netflix, KODI, internetový prehliadač) či množstvo praktických konektorov (2× USB 2.0, AV, S/PDIF, slot pre TF pamäťové karty).

GoSAT GS 950T2

Tento Smart box je hybridný prijímač kombinujúci DVB-T2 set-top box s multimediálnym centrom a možnosťou sledovania OTT obsahu prostredníctvom internetu. Naviac je vďaka operačnému systému Android 9.1 jednoduché inštalovať a spúšťať obľúbené aplikácie s distribučných platforiem. HDMI výstup ponúka užívateľovi mimoriadne ostrý obraz plný jemných detailov vďaka voliteľnému rozlíšeniu až v 4K UHD formáte. Samozrejmosťou je plná podpora kodeku H.265 HEVC pre bezproblémové sledovanie DVB-T2 vysielania. RAM pamäť s veľkosťou 2 GB zaisťuje stabilný a plynulý chod systému, interné úložisko s kapacitou 16 GB zase dostatok priestoru pre aplikácie a súbory.

Režim DVB-T2

Zariadenie možno používať ako plne vybavený set-top box, no naviac je schopný dekódovať kanály vo vysokom 4K rozlíšení. Užívateľsky prívetivé OSD menu je plne lokalizované do českého a slovenského jazyka. Na výber je aj ručné ladenie s voľbou kanálu a frekvencie. Pomocou EPG je možné ľahko prehľadávať informácie o vysielaní a naplánovať PVR nahrávanie. K dispozícii sú titulky s voliteľným jazykom, teletext, funkcia pozastavenia vysielania Timeshift, rodičovský zámok, jednoduché triedenie a organizácia zoznamu kanálov s možnosťou zálohy na USB, favoritné skupiny a časovač. 

Režim OTT prijímača

Zariadenie je štandardne vybavené aplikáciami YouTube, Netflix, multimediálnym centrom KODI, internetovým prehliadačom, prieskumníkom súborov, prehrávačom, galériou a nastavením serveru DLNA. Ďalšie aplikácie je možné kedykoľvek inštalovať z distribučných platforiem a triediť ich do skupín či spúšťať pomocou rýchlych odkazov domovskej obrazovky. 

Špecifické vlastnosti

Pripojenie k internetu možno realizovať pomocou Ethernet LAN portu na zadnej strane prijímača alebo cez bezdrôtovú sieť Wi-Fi v pásme 2,4 a 5 GHz. Prijímač disponuje funkciou tvorby vlastného hotspotu a integrovaný modul Bluetooth 4.0 dovolí spárovať systém s audio zariadeniami. Optický digitálny zvukový výstup je naopak vhodný k domácim kinám. Pre staršie typy televízorov je určený AV výstup s konektorom jack 3,5 mm.

Technické parametre

 • OS Android 9.1

 • Chipset: Amlogic S905D quad-core 1.5 GHz

 • Pamäť: 2 GB DDR3 RAM, 16 GB interné úložisko

 • Video dekodér: MPEG-1/2/4, AVC, H.264, H.265 HEVC

 • Integrovaný modul Wi-Fi 2.4 + 5 GHz štandardu 802.11a/b/g/n

 • Bluetooth 4.0

 • Konektory: 1× HDMI 2.0, 2× USB 2.0, 1× AV, 1× S/PDIF optický, 1× RJ-45 Ethernet LAN 10/100 Mbit, 1× DC 5,5 × 2,5 mm napájací konektor, 1× slot pre TF pamäťové karty (až 32 GB), 1× IEC vstup, 1× IEC výstup

 • Obsah balenia: prijímač, napájací zdroj, diaľkové ovládanie, 2× AAA batérie, užívateľský manuál, HDMI kábel

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Android
Operačná pamäť RAM 2 GB

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie GoSAT GS 950T2

85% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ladislav

17. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


 • kompaktný

Produkt je v pohode k starším televízorom čo nemajú podporu DVBT 2 výhoda intrnetový prehliadač


Oliver

29. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Dvb-t 2, MPEG-2 MPEG-4
 • Menu v Slovenčine
 • Predinštalované aplikácie
 • Wifi, bluetooth signál
 • Zatiaľ všetko ok.
 • Škoda že nemá na krabičke tlačidlá na ovládanie, len diaľkové ovládanie.

Produkt nám vyhovuje, nakoľko ma aj Android - YouTube, netflix atd.., Dvb-t 2 na sledovanie voľných kanálov, nepotrebujeme satelit alebo káblovú televíziu platiť každý mesiac. Za nás súper.


Ján

25. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze DobráIvan

18. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Môj TV dostal novú dušu.

Získal som nové aplikácie, a stanicu Jožko pre vnúčatá.????