GP Everyday B421 nabíjačka + 4× GP ReCyko 2600mAh AA

Cena:
29,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Inteligentná nabíjačka GP Everyday B421 s microUSB vstupom na 4x AA/AAA batérie. Proces nabíjania riadi inteligentná elektronika, vďaka ktorej nedochádza k prebíjaniu batérií. Dĺžka nabitia štyroch batérií do maximálnej kapacity je menej ako 6 hodín. Nabíjačka má detekciu poškodených batérií a ochranu proti prepólovaniu. Súčasťou balenia sú 4x GP ReCyko 2600mAh AA batérie.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

Nová generácia nabíjačiek GP

Nová generácia nabíjačiek GP Everyday, prináša unikátny koncept nabíjania. Používaním nabíjačiek GP spolu s batériami ReCyko šetríte prírodu, aj svoju peňaženku. Vďaka inteligentnej elektronike, ktorá riadi proces nabíjania, nedochádza k prebíjaniu batérií a znižovaniu ich životnosti. Nabíjačka dokáže detekovať stav nabitia batérií, prípadne diagnostikovať poškodené batérie. Na základe detekovaných hodnôt potom určí rýchlosť a spôsob nabíjania, ktoré na konci nabíjania elektronika spomalí na režim udržiavacieho nabíjania. Nabíjačka sa napája pomocou portu microUSB, batérie teda môžete nabíjať pomocou autoadaptéru, cez USB port vášho notebooku či powerbanky alebo priamo zo siete bez ohľadu na to, či ste práve doma, v meste, alebo v prírode.

Šetríte prírodu, aj svoju peňaženku

Nabíjačka šetrí životnosť batérií a tým minimalizuje ekologickú záťaž. Pri výrobe sú využívané už recyklované zdroje. Spoločnosť GP myslela aj na ekologické papierové balenie. Batérie a nabíjačky GP sú skvelými produktami pre všetkých, ktorým na prírode záleží.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ batérie: AA
Tester stavu batérií: Áno
Napätie: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gp
Ochrana proti prebitiu: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zelená
Šírka: 6,8 cm
Hmotnosť: 199 g
Výška: 7,8 cm
Hĺbka: 2,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjačka, 4 AA batérie

Batérie

Typ batérie: AA
Indikácia stavu nabitia: Nie

Funkcie

Funkcia vybíjania: Nie

Ďalšie parametre

Nabíjací prúd: 400 mA
Počet nabíjacích kanálov: 2
Tester stavu batérií: Áno

Energetické údaje

Napätie: 5

Ostatné

Kód produktu: B52427U

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore