GPO Attache hnedý

  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Nie, USB port: Áno, Rýchlosť: 33, 45, 78, Predzosilňovač: Nie,

Farba


Cena 115,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,30 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový gramofón GPO Attache s vintage dizajnom zaujme svojim vzhľadom a zvukovým prevedením. Gramofón zaručuje moderný zvuk, ktorý je typický pre GPO gramofóny. Dva integrované stereo reproduktory prinášajú skvelú zvukovú kvalitu a vy si tak môžete naplno vychutnať všetky tóny. Pomocou USB môžete svoj vinyl prehrať do digitálnej podoby. Vďaka nízkej hmotnosti a praktickému kufríkovému dizajnu si váš gramofón môžete vziať kdekoľvek so sebou a byť tak vždy obklopený kvalitnou hudbou. Farba: hnedá.

Vintage dizajn

Štýlový kufríkový gramofón s krásnym vintage dizajnom zaujme nie len svojim vzhľadom ale najme zvukovým prevedením. Gramofón je zasadený v drevenom ráme, ktorý dopĺňa kvalitná koža. Bude tak štýlovým doplnkom vo vašej domácnosti a zároveň vám prinesie hodiny čistej a krásnej hudby.

Tri rýchlosti prehrávania

Pomocou USB môžete svoj vinyl prehrať do digitálnej podoby. Gramofón ponúka tri rýchlosti prehrávania a to 33/44/78 ot./min. Dva integrované stereo reproduktory prinášajú skvelú zvukovú kvalitu a vy si tak môžete naplno vychutnať všetky tóny. Vďaka RCA výstupu je možné ku gramofónu pripojiť prídavné reproduktory, alebo GPO Westwood Mini zosilňovač pre ešte výraznejší zvuk.

Kompaktné prevedenie

Gramofón zaručuje moderný zvuk, ktorý je typický pre GPO gramofóny. Vďaka nízkej hmotnosti a praktickému kufríkovému dizajnu si váš gramofón môžete vziať kdekoľvek so sebou a byť tak vždy obklopený kvalitnou hudbou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
USB port Áno
Rýchlosť 33, 45, 78
Predzosilňovač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GPO Attache hnedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené