GPO Bermuda červený

  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Nie, USB port: Áno, Rýchlosť: 33, 45, 78, Predzosilňovač: Nie,

Farba


Cena 215,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,30 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Retro gramofón GPO Bermuda v červenom prevedení, pripomínajúci model Dansette zo šesťdesiatych rokov, je skvelým doplnkom každej štýlovej domácnosti. Gramofón dokáže prehrávať hudobné platne až v troch rýchlostiach - 33, 45 a 78 otáčok za minútu. Dvojica zabudovaných stereo reproduktorov s výkonom 2 x 2,5 W sa postará o jedinečný zvukový zážitok. Gramofón je kompatibilný so všetkými externými reproduktormi. Disponuje Line Out výstupom, AUX in vstupom a 3,5 mm jackom pre slúchadla. Gramofón je vybavený praktickými odnímateľnými nohami, na ktoré ho môžete postaviť, alebo ho jednoducho používať bez nich.

Vzhľad 60 rokov

Gramofón GPO Retro Bermuda svojim vzhľadom pripomína klasický model Dansette zo šesťdesiatych rokov. Gramofón však spĺňa všetky kritéria modernej doby a je plne všestranný. Bude tak skvelým doplnkom každej štýlovej domácnosti. Gramofón je vybavený praktickými odnímateľnými nohami na ktoré ho môžete postaviť, alebo ho jednoducho používať bez nich.

Moderné funkcie

Gramofón umožňuje priame nahrávanie na USB kľúč ale aj prehrávanie z MP3 prehrávačov a USB pamäťových zariadení. Gramofón dokáže prehrávať hudobné platne až v troch rýchlostiach, a to 33, 45 a 78 otáčok za minútuDvojica zabudovaných stereo reproduktorov s výkonom 2 x 2,5 W sa postará o jedinečný zvukový zážitok.

Automatizované rameno a praktické vstupy

Okrem toho je tento šikovný gramofón vybavený pohyblivým ramenom, ktoré je plne automatizované. Gramofón je kompatibilný so všetkými externými reproduktormi. Disponuje Line Out výstupomAUX in vstupom a 3,5 mm jackom pre slúchadla. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
USB port Áno
Rýchlosť 33, 45, 78
Predzosilňovač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GPO Bermuda červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené