GPO Bermuda šedý


Bluetooth: Nie, USB port: Áno, Rýchlosť: 33, 45, 78, Predzosilňovač: Nie,

Farba


Cena 215,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,30 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Retro gramofon GPO Bermuda v šedom provedení, připomínající model Dansette ze šedesátých let, je skvělým doplňkem každé stylové domácnosti. Gramofon dokáže přehrávat hudební desky až ve třech rychlostech - 33, 45 a 78 otáček za minutu. Dvojice zabudovaných stereo reproduktorů o výkonu 2 x 2,5 W se postará o jedinečný zvukový zážitek. Gramofon je kompatibilní se všemi externími reproduktory. Disponuje Line Out výstupem, AUX in vstupem a 3,5 mm jackem pro sluchátka. Gramofon je vybaven praktickými odnímatelnými nohami, na které jej lze postavit, nebo jej jednoduše používat bez nich.

Vzhľad 60 rokov

Gramofón GPO Retro Bermuda svojim vzhľadom pripomína klasický model Dansette zo šesťdesiatych rokov. Gramofón však spĺňa všetky kritéria modernej doby a je plne všestranný. Bude tak skvelým doplnkom každej štýlovej domácnosti. Gramofón je vybavený praktickými odnímateľnými nohami na ktoré ho môžete postaviť, alebo ho jednoducho používať bez nich.

Moderné funkcie

Gramofón umožňuje priame nahrávanie na USB kľúč ale aj prehrávanie z MP3 prehrávačov a USB pamäťových zariadení. Gramofón dokáže prehrávať hudobné platne až v troch rýchlostiach, a to 33, 45 a 78 otáčok za minútu. Dvojica zabudovaných stereo reproduktorov s výkonom 2 x 2,5 W sa postará o jedinečný zvukový zážitok.

Automatizované rameno a praktické vstupy

Okrem toho je tento šikovný gramofón vybavený pohyblivým ramenom, ktoré je plne automatizované. Gramofón je kompatibilný so všetkými externými reproduktormi. Disponuje Line Out výstupom, AUX in vstupom3,5 mm jackom pre slúchadla. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
USB port Áno
Rýchlosť 33, 45, 78
Predzosilňovač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GPO Bermuda šedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené