GPO Flight Case čierno-strieborný

  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Áno, USB port: Áno, Rýchlosť: 33, 45, 78, Predzosilňovač: Nie,


Cena 155,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,10 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Gramofón GPO Flight Case je ideálnym spoločníkom na cestách. Dva vstavané reproduktory zaručujú vynikajúcu kvalitu zvuku. Robustná konštrukcia a kovové profily poskytujú dostatočnú ochranu proti nárazom a pádom. Gramofón má tiež možnosť digitalizovať hudbu z LP alebo kazety na USB. Jeho modernou funkciou je podpora Bluetooth pripojenia.

Vstavaná batéria

Skvelý GPO gramofón je ideálnym spoločníkom na cestách. Vychutnajte si svoje LP, kazety či MP-3 súbory kedykoľvek a kdekoľvek aj vďaka vstavanej batérií, ktorou je gramofón vybavený. Modernou funkciou gramofónu je podpora Bluetooth pripojenia.

Dva vstavané reproduktory

Dva vstavané reproduktory zaručujú vynikajúcu kvalitu zvuku. Ak by vám to nestačilo môžete využiť pripojenie externých reproduktorov. Gramofón má tiež možnosť digitalizovať hudbu z LP alebo kazety na USB. Samozrejmosťou je možnosť pripojiť slúchadlá.

Robustná konštrukcia

Robustná konštrukcia gramofónu a kovové profily poskytujú dostatočnú ochranu proti nárazom a pádom. S gramofónom môžete upravovať basy a výšky vďaka ovládaciemu panelu, ktorým gramofón disponuje. Gramofón dokáže prehrávať až 3 veľkostí platní a to 33/45 a 78 RPM.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Áno
Rýchlosť 33, 45, 78
Predzosilňovač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GPO Flight Case čierno-strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené