Popis produktu

Obľúbený závodný simulátor Gran Turismo 7: 25th Anniversary Edition určený pre hernú konzolu PlayStation 5 a PlayStation 4 prichádza, aby vám sprostredkoval reálny zážitok a vzrušenie z jazdy a rýchlych pretekov. Spája v sebe tie najlepšie prvky skutočného jazdného simulátora, a tak si na svoje prídu skúsení hráči, ale aj príležitostní jazdci. Hráč má na výber z viac ako 420 automobilov od klasických až po špičkové superšporty vytvorené s dôrazom na detail a verné spracovanie. Sadnite si za volant a za dynamických poveternostných podmienok okúste na vlastnej koži jazdu na viac než 90 tratiach, vrátane klasických tratí z histórie GT. Vychutnáte si aj legendárny režim GT Simulation, kde môžete nakupovať, pretekať či vylaďovať autá v sólo kampani. Hra je v anglickom jazyku s českými titulkami.

Špeciálna edícia 25th Anniversary Edition obsahuje:

  • PS5 herný disk a voucher na stiahnutie verzie PS4
  • 1 000 000 KR (herných kreditov)
  • Toyota GR Yaris so špeciálnym sfarbením
  • 30 avatarov výrobcov a partnerov
  • Oficiálny soundtrack The Music of Gran Turismo
  • Obal SteelBook®

 

Pripravte sa na zážitok z jazdy

Obľúbený jazdný simulátor Gran Turismo 7: 25th Anniversary Edition prichádza na hernú konzolu PlayStation a PlayStation 5. Prenesie vás do sveta najvzrušujúcejšich automobilov sveta, adrenalínových jázd a nezabudnuteľných realistických závodov. Vychutnajte si plnými dúškami verné grafické spracovanie a správanie áut na tratiach. Či už si vyberiete klasický automobil alebo nadupaný superšport, čakajú vás hodiny zábavy a radosti z jazdy.

Na svoje si príde každý

Nezáleží, či ste príležitostný alebo závodný jazdec, zberateľ či tuner áut, fotograf alebo dizajnér. V novom závodnom simulátore si každý nájde to svoje vďaka širokej škále herných režimov. Nechýba arkáda, obľúbená kampaň, režim autoškoly, špeciálne udalosti, šampionát a možnosť tuningu. Gran Turismo 7 nezaostáva za herným titulom Gran Turismo Sport, aj v ňom nájdete nový mód GT Sport. Návrat legendárneho režimu GT simulácie zabezpečí, že sa v sólovej kampani nikdy nebudete nudiť a odmení vás sprístupnením nových vozidiel a výziev.

Dôraz na verné spracovanie

Rozšíriť si váš vysnívaný vozový park nebolo nikdy jednoduchšie. K dispozícií máte vyše 420 automobilov už od prvého dňa v Brand Central a u predajcu ojazdených vozidiel. Klasické vozy a najmodernejšie superšporty sveta sú vyobrazené s dôrazom na detail a realistickosť. Každý sa inak šoféruje a riadi, pri jazde má jedinečné správanie a razom preverí vaše jazdecké schopnosti. Dynamické zmeny času a poveternostných podmienok, ktoré sa objavili v predchádzajúcich tituloch Gran Turismo 5 a Gran Turismo 6, môžete očakávať aj v tejto nadupanej časti plnej možností.

Rozšírená ponuka vozidiel a závodných tratí

Hra ponúka automobily svetových tried, vďaka čomu si vychutnáte realitu tohto športu. Bohatý balík s vyše 420 vozmi rôznych značiek uspokojí požiadavky príležitostných a náročných hráčov. Tešiť sa môžete na stroje ako napríklad GT by Citroën Gr.4, Toyota Castrol TOM'S Supra '97, Subaru Impreza 22B-STi '98, Aston Martin DP-100, Bugatti Vision Gran Turismo, Dodge SRT Tomahawk Vision, McLaren Ultimate Vision, Mercedes-Benz AMG Vision a úplnú novinku Porsche 917 Living Legend.

Asfalt okúsite na vyše 90 tratiach. Medzi ne patria Mount Panorama, Trial Mountain, Fuji International Speedway, Blue Moon Bay a populárny Nürburgring. Každá z tratí skrýva vlastné nástrahy a zložité úseky a je len na vás ich prekonať a získať nový časový rekord.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Závodné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gran Turismo 7: 25th Anniversary Edition - PS5 Hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami