Gran Turismo Sport – Spec II PS4 hra

Zľava 28 %

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Závodné, Lokalizácia: anglická,


Cena 24,99 €

Zľava 28% z pôvodnej ceny: 34,90 € Zobraziť nápoveď

0,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Pretekársky simulátor Gran Turismo Sport – Spec II pre hernú konzolu PlayStation 4 vám sprostredkuje reálny zážitok a vzrušenie z rýchlych závodov. Vďaka spolupráci štúdia Polyphony Digital s FIA si prídu na svoje tak skúsení hráči ako i príležitostní nadšenci tohto herného žánru. Hra disponuje 140 vozidlami, ktoré sa vyznačujú prepracovanými detailmi a verným spracovaním. Pripravte sa na rozšírenú ponuku 19 tratí a 27 rozložení tratí. Z módov vyniká Editor automobilov, ktorý vám umožní pretvoriť svoju mašinu presne podľa vašich požiadaviek a preferencií. Súčasťou sú dva online šampionáty, z ktorých v Národnom poháre budete reprezentovať vašu krajinu a v Poháre výrobcov svoju obľúbenú značku. Hra v anglickom jazyku navyše disponuje bonusovým obsahom, ktorý zahŕňa 2 500 000 kreditov (herná mena) a balík s 10 autami.

3 2 1  štart!

Pripravte sa, úspešný automobilový simulátor Gran Turismo Sport – Spec II prichádza na vašu hernú konzolu Playstation 4, aby vás preniesol do sveta závodov a nadupaných áut. Štúdio Polyphony Digital v spolupráci s FIA (Medzinárodná automobilová federácia) vybavilo hru inovatívnymi technológiami a verným grafickým spracovaním, čo dodá tomuto hernému žánru nový rozmer. Stačí si len vybrať auto, vylepšovať ho a vyhrať čo najviac pohárov z rôznych tratí.

Rozšírená ponuka vozidiel

Závodné autá sú v hre rozdelené do kategórií podľa skutočných svetových tried, vďaka čomu si vychutnáte realitu tohoto športu. Bohatý balík 140 vozidiel rôznych značiek určite uspokojí požiadavky každého hráča. V tretej kategórii vozidiel, ktorá bola zostavená podľa svetovej triedy GT3 nájdete stroje ako napríklad Audi R8 LMS, McLaren 650S, Renault Sport R.S. 01 GT3, Toyota FT-1, Subaru WRX a Chevrolet Corvette Stingray C7. Aby bolo hranie presne podľa vašich predstáv bol do hry vložený mód Editor automobilov, ktorý vám poslúži k pretvoreniu vášho stroja tak, aby dokonale spĺňal vaše požiadavky.

Vylepšené herné možnosti

Hra ponúka na výber 19 starých i nových tratí a 27 rozložení, zásluhou čoho bude hranie vždy pútavé a zaujímavé. Z nových tratí vás očaria napríklad legendárna "Tokyo Expressway" a pol míľový ovál nazvaný "Northern Isle Speedway". Jediným cieľom je vyhrať čo najviac okruhov a pohárov, z ktorých vám hra ponúka možnosť súperiť o Online národný pohár a pohár výrobcov. Aby sa vám to podarilo musíte zdokonaľovať svoje zručnosti pomocou offline kampane, v ktorej nájdete školu pre začiatočníkov, misie a naučíte sa popri jazdných trikoch i závodnú etiketu.

Gran Turismo Sport - Spec II:

  • Verné spracovanie
  • 140 závodných i sériovo vyrábaných áut v 4 triedach 
  • Rozšírená ponuka 19 tratí a 27 rozložení tratí 
  • Online národný pohár a pohár výrobcov
  • Jednoduché ovládanie
  • Možnosť sledovania závodov najlepších hráčov
  • Vylepšené možnosti v Editore automobilov
  • Kompatibilná s PlayStation VR

Bonusový obsah:

  • 2 500 000 kreditov (herná mena)
  • Balík 10 vozidiel

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Závodné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gran Turismo Sport – Spec II PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené