GreedFall Xbox One hra


Platforma: Xbox One, Typ hry: Akčné, RPG, Vekové obmedzenie: 18+,


Cena 47,90 €

Zľava 2 % z pôvodnej ceny: 49,00 € Zobraziť nápoveď

0,96 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

RPG hra GreedFall je určená pre hernú konzolu Microsoft Xbox One. Dodáva sa na Blu-ray disku a má anglickú lokalizáciu. Vydajte sa na cestu za dobrodružstvom, skúmajte tajuplný ostrov plný mágie, spoznávajte obyvateľov aj úžasné tvory, ktoré tento svet obývajú a nájdite liek na zákernú chorobu. Pri skúmaní vám pomôžu dvaja spoločníci. Hrať budete za ženskú alebo mužskú postavu. Tu si upravíte podľa seba pomocou veľkého množstva oblečenia, zbraní a odomknutých zručností.

 

Nájdite liek

Starý svet zomiera. Je znečistený, preľudnený a sužovaný smrteľnou nevyliečiteľnou chorobou. Populácia prepadá zúfalstvu. Jedinou nádejou sa stáva vzdialený ostrov, ktorý okrem možnosti zbohatnúť poskytuje príležitosť nájsť liek. 

Preskúmajte ostrov

Vizuálne spracovanie hry je inšpirované prostredím Európy v 17. storočí. Architektúra, oblečenie, zbrane aj atmosféra sú prispôsobené tomuto obdobiu, ktorému dominovali prieskumy, vedecké objavy a prosperujúca kultúra. Preskúmate obrovský ostrov presakujúci magiou. Ten obývajú magické bytosti a úžasné tvory. Toto miesto ukrýva veľké množstvo tajomstiev, ktoré čakajú na objavenie.

Napíšte si vlastný osud

RPG hra GreedFall kladie dôraz na slobodu pri vývoji postavy a spôsobe, akým postupujete svetom. Môžete si vybrať mužskú alebo ženskú postavu, upraviť jej vzhľad a zvoliť si počiatočné schopnosti. Počas hry odomknete ďalšie zručnosti a v kombinácii s veľkým množstvom vybavenia si vytvoríte váš vlastný zážitok z hry. 

Boj alebo diplomacia

V hre sa stretnete s rôznymi frakciami. Každá z nich má svoje presvedčenie, územie, ciele, spojencov aj nepriateľov. Všetky vaše rozhodnutia môžu potešiť alebo rozhnevať tieto frakcie, ich vodcov aj vašich spoločníkov. Preto si vždy musíte dobre rozmyslieť, či na splnenie cieľa použijete hrubú silu alebo diplomaciu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akčné, RPG
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GreedFall Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené