Grundig GKN26860XPHN


Šírka: 59.5 cm, Výška: 185.2 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: C Viac info


Cena 699,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná smart chladnička Grundig GKN26265HFXRN v striebornej farbe s celkovým čistým objemom 324 litrov. Zaradená do energetickej triedy C. Mrazák v spodnej časti má 109 litrov a 3 transparentné zásuvky. Mraziaci výkon 6 kg potravín za 24 hodín. 215 litrová chladiaca časť je vybavená 3 sklenenými policami, držiakom na fľaše, 3 dverovými policami a 2 zásuvkami (1x Vitamin zóna) pre ovocie, zeleninu a syry. Výdrž v prípade poruchy až 33 hodín. Vybavená technológiou Duo-Cooling No Frost, protizápachovým filtrom, technológiou IonFresh a LED svetlom. Výkonný invertorový Eco kompresor. Hlučnosť pri chladení len 35 dB. Rozmery (VxŠxH): 185,2 x 59,5 x 67 cm.

Chladenie

Kombinovaná chladnička Grundig disponuje chladiacim systémom Duo-Cooling s dvoma oddelenými chladiacimi okruhmi. Samostatné chladenie v chladničke a mrazničke prispieva k udržaniu optimálnej vlhkosti čo predĺžuje trvanlivosť uskladnených potravín. Beznámrazová technológia NoFrost vás odbremení od odmrazovania.

Zachovaná čerstvosť

V chladiacej časti s objemom 215 litrov nájdete sklenené police, držiak na fľaše a 2 praktické zásuvky. Vo dvierkach chladničky sú 3 menšie police, vhodné pre uskladnenie syrov, vajíčok a nápojov. Špeciálna zásuvka VitaminCare s modrým svetlom je určená pre ovocie a zeleninu, ktoré udrží dlhšie čerstvé.

SuperFresh a Quick Freeze

Okrem VitaminCare zóny má aj zónu SuperFresh, ktorá udržuje teplotu nad bodom mrazu a dbá na ideálnu vlhkosť. Táto zásuvka je určená pre ryby, mäso a mliečne výrobky. Mraznička disponuje funkciou rýchleho mrazenia Quick Freeze. Pri rýchlom zmrazení si potraviny uchovajú svoju štruktúru a vitamíny. 

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 109 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 6 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 33 hodín.

HomeWhiz

Chladničku môžete ovládať pomocou aplikácie HomeWhiz napríklad z práce alebo počas dovolenky. Cez mobilný telefón si nastavíte požadovanú teplotu prípadne sledujete v akom stave je chladnička.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185.2 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Grundig GKN26860XPHN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené