Grundig GKN27960FHXPN


Šírka: 70 cm, Výška: 192 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná smart chladnička Grundig Grundig GKN27960FHXPN v striebornej farbe s celkovým čistým objemom 514 litrov. Zaradená do energetickej triedy D. Aplikácia HomeWhiz. Mrazák v spodnej časti má 158 litrov a 3 transparentné zásuvky. Mraziaca výkon 6,5 kg potravín za 24 hodín. 356 litrová chladiaca časť je vybavená 3 sklenenými policami, držiakom na fľaše, 4 dverovými policami, zásuvkou VitaminCare a menším boxom pre konzervy alebo syry. Výdrž v prípade poruchy až 24 hodín. Vybavená technológiou Duo-Cooling No Frost, funkciou Harvest Fresh a LED svetlom. Výkonný ProSmart invertorový kompresor. Hlučnosť pri chladení len 38 dB. Rozmery (VxŠxH): 192 x 70 x 74,5 cm.

Chladenie

Kombinovaná chladnička Grundig disponuje chladiacim systémom Duo-Cooling s dvoma oddelenými chladiacimi okruhmi. Samostatné chladenie v chladničke a mrazničke prispieva k udržaniu optimálnej vlhkosti čo predĺžuje trvanlivosť uskladnených potravín. Beznámrazová technológia NoFrost vás odbremení od odmrazovania.

Zachovaná čerstvosť

V chladiacej časti s objemom 356 litrov nájdete sklenené police, držiak na fľaše a 2 praktické zásuvky. Vo dvierkach chladničky sú 4 menšie police, vhodné pre uskladnenie syrov, vajíčok a nápojov. Špeciálna zásuvka VitaminCare s modrým svetlom je určená pre ovocie a zeleninu, ktoré udrží dlhšie čerstvé.

SuperFresh a Quick Freeze

Okrem VitaminCare zóny má aj zónu SuperFresh, ktorá udržuje teplotu nad bodom mrazu a dbá na ideálnu vlhkosť. Táto zásuvka je určená pre ryby, mäso a mliečne výrobky. Mraznička disponuje funkciou rýchleho mrazenia Quick Freeze. Pri rýchlom zmrazení si potraviny uchovajú svoju štruktúru a vitamíny. 

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 158 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 6,5 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 24 hodín.

HomeWhiz

Chladničku môžete ovládať pomocou aplikácie HomeWhiz napríklad z práce alebo počas dovolenky. Cez mobilný telefón si nastavíte požadovanú teplotu prípadne sledujete v akom stave je chladnička.

Čistý vzduch

Pre lepšiu kvalitu vzduchu má chladnička OdourFresh filter odstraňujúci baktérie, vírusy a zápach. Pri každom otvorení chladničky ucítite len svieži čistý vzduch.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 70 cm
Výška 192 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Grundig GKN27960FHXPN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené