Haier C3FE844CGJ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Kolekcia vín ako darček po registrácii

Cena:
849,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 16,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Haier C3FE844CGJ v titánovej farbe je zaradená do energetickej triedy A+++. Vnútorný celkový objem dosahuje 450 litrov. Odmrazovanie sa realizuje automaticky a to v chladiacej i mraziacej časti. Chladiaci priestor s objemom 314 litrov má vnútorné vybavenie je tvorené: 3 sklenenými policami, 3 dverovými priehradkami, 1 plastovou zásuvkou pre skladovanie ovocia a zeleniny, 1 zásuvka s možnosťou nastavenia režimu (rýchle chladenie, rozmrazovanie, nulová zóna) a LED osvetlenie. Mraziaca časť umiestnená dole má objem 136 l. Vnútorný priestor je vybavený 3 plastovými zásuvkami. Jej mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu 16 hodín. Pre ľahšiu manipuláciu pri otváraní je chladnička Haier C3FE844CGJ vybavená zabudovaným madlom, 2 nastaviteľnými nožičkami, 2 kolieska. Hlučnosť 38 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Bosch KGE49EI4P Bosch KGE49EI4P

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Bosch KGE49EI4P v nerezovejfarbe je zaradená v energetickej triede A+++. Využiteľný objem chladiacej časti s automatickým odmrazovaním dosahuje 302 litrov. Vnútorný priestor má výbavu: 5 sklenených políc z bezpečnostného skla z toho výškovo nastaviteľných 2, 4 x easyAccess Shelf, výsuvná plocha, 1 veľká a 2 x malá odkladacia priehradka vo dverách, špeciálny držiak na fľaše. Freshness systém chladničky pozostáva z 1 zásuvky VitaFresh plus s reguláciou vlhkosti a 1 zásuvky VitaFresh 0°C s reguláciou teploty pre skladovania mäsa a rýb. LED osvetlenie vám zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Kombinovaná chladnička Bosch KGE49EI4P má mrazničku umiestnenú dole s objemom 111 l. Mraziaci priestor so systémom LowFrost zabraňuje tvorbe námrazy a uľahčuje odmrazovanie. Mraziaca kapacida dosahuje 15 kg/24 hod. a akumulačná doba 44 hodín. Vnútri sa nachádzajú 3 priehľadné plastové zásuvky, z toho 1 bigBox. Teplota je regulovaná oddelene pre chladiacu a mraziacu časť elektronicky. Chladnička disponuje akustickým signálom otvorených dverí a optickým a akustickým varovným signálom pri zvýšenej teplote vo vnútornom priestore chladničky. Môžete podľa poteby nastaviť aj dovolenkový režim.

Základné parametre

  • Šírka: 70 cm
  • Výška: 201 cm
  • Hĺbka: 65 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Dizajn a prevedenie

Kombinovaná chladnička Haier C3FE844CGJ  je v titánovom prevedení a jedná sa o voľne stojaci spotrebič. Jej celkový objem je 450 litrov. Pre pohodlné otváranie je umiestnené praktické zabudované madlo. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Určite oceníte automatické odmrazovanie, takže sa nebudete musieť zaoberať zdĺhavým čistením a ušetrený čas môžete využiť na obľúbené činnosti. Chladnička ponúka funkciu rýchleho chladenia a mrazenia.

Vlastnosti

  • Invertorový kompresor (záruka 12 rokov)
  • Total No Frost - beznámrazová (Multi Air Flow - aktívna cirkulácia vzduchu)
  • HCS - membrána pre automatickú reguláciu vlhkosti na 90%
  • Rýchle chladenie a rýchle mrazenie
  • Holiday - režim dovolená
  • Fuzzy - chladnička si reguluje teplotu podľa teploty okolia

Chladiaca časť

Chladnička ponúka pre pohodlné uskladnenie vašich potravín dostatočný priestor v objeme 314 litrov. Výbavu tvoria 3 sklenené police vyrobené z tvrdeného skla, 3 dverové priehradky pre uskladnenie drobných potravín, 1 plastová zásuvka  pre skladovanie ovocia a zeleniny, 1 zásuvka MyZone s možnosťou nastavenia režimu (rýchle chladenie, rozmrazovanie, nulová zóna). Interiér chladničky je vybavený  LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. O tom, že je chladnička v prevádzke, nebudete ani vedieť, pretože je to veľmi tichý spotrebič. Dosahovaná hlučnosť je len 38 dB.

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 136 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 16 hodín.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 70 cm
Výška: 190,5 cm
Hĺbka: 67,6 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Haier
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: titán
Šírka: 70 cm
Výška: 190,5 cm
Hĺbka: 67,6 cm
Hmotnosť: 98 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 214 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 136 L
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 450 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 314 L

Funkcie

Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: 34003408

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore