Haier HD100-A2979-S


Hĺbka: 67.5 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 10 Kg, Trieda energ.účinnosti: A++, Systém sušenia: Tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo,


Cena 579,00 €

11,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sušička bielizne Haier HD100-A2979-S v bielej farbe s čiernymi dvierkami je zaradená do energetickej triedy A++. Kapacita bubna je 10 kg bielizne. V ponuke má až 14 programov. Využíva senzorové sušenie v 4 úrovniach, má funkciu I-Time na úpravu sušiaceho cyklu, detský zámok a odložený štart o 12 hodín. Bubon Pillow Drum je prakticky osvetlený. Disponuje držiakom na sušenie topánok. Trojitý filter zachytí nečistoti. Pri sušení pomocou tepelného čerpadla dosahuje hlučnosť 67 dB. Rozmery (VxŠxH): 84,5 x 59,5 x 67,5 cm.

 

 

Pomocník pri sušení

Sušička bielizne Haier HD100-A2979-S s kapacitou bubna až 10 kg vysuší bielizeň celej vašej rodine. Okrem oblečenia v nej vysušíte aj topánky, ktoré položíte na špeciálny stojan. Je vybavená trojitým filtrom, ktorý sa zachytáva vlákna a žmolky. Filtračný systém je umiestnený v prednej časti sušičky pre lepší prístup.  

Jemná k vašej bielizni

V sušičke môžete bez obáv sušiť aj veľmi jemné tkaniny, bez obáv z ich znehodnotenia alebo zničenia. Bubon obsahuje vankúšiky Pillow Drum, po ktorých sa bielizeň pri jemne kĺže. Vnútro bubna osvetľuje svetlo Drum Light pre lepší prehľad. 

4 úrovne sušenia

Zvoľte si úroveň sušenia podľa toho ako vám to vyhovuje. Program Super suché umožní bielizeň hneď nosiť alebo ju uložiť do skrine. V prípade programu Na žehlenie ostáva oblečenie mierne vlhké pre jednoduchšie žehlenie. Program Do skrine je vhodný pre zavesenie kusov oblečenia na ramienko. Posledným je program Suché na nosenie.

Úsporné sušenie

Sušička s ročnou spotrebou energie 280 kWh spadá do energetickej triedy A++. Pri sušení tepelné čerpadlo efektívne využíva horúci vzduch, čím znižuje spotrebu energie až o 50 % .

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 67.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 10 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HD100-A2979-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené