Haier HDW1620DNPK


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 258 l, Objem mrazničky: 119 l, Ročná spot. energie: 211 kWh, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 59,5 cm, Výška: 200 cm. Viac info


Cena 649,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Haier HDW1620DNPK v nerezovej farbe ponúka celkový čistý objem 377 litrov. Chladiaca časť má objem 258 l a mraznička 119 l objem. Vybavená je beznámrazovou technológiou Total No Frost, zásuvkou Humidity Zone s filtrom HCS, funkciou rýchleho chladenia, LED osvetlením. Ovládať ju môžete aj na diaľku pomocou aplikácie hOn.

Haier HDW1620DNPK

Beznámrazová kombinovaná chladnička Haier HDW1620DNPK v nerezovom prevedení poskytne dostatok miesta pre uschovanie potravín. Ponúka celkový objem 377 litrov. Na prednej strane sa nachádza logo značky. Svojím štýlovým prevedením nenarúša celkový dizajn miestnosti a skvelo sa chodí do každej kuchyne.

Chladiaca zóna 

Chladiaca časť sa nachádza v hornej časti a disponuje 258 litrovým objemom. Vnútornú výbavu tvoria 4 sklenené police, z toho 3 sú výškovo nastaviteľné. Ďalej v nej nájdete 3 priehradky vo dverách, stojanček na vajíčka a zásuvka.

Humidity Zone

Zásuvka Humidity Zone je vhodná na skladovanie ovocia a zeleniny. Vďaka technológii Humidity Control System je v zásuvke vysoká vlhkosť až 90%. Ovocie a zelenina si zachová svoju krásnu farbu a živiny oveľa dlhšie.

Mraziaca časť

Mraziaca zóna sa skladá z troch zásuviek a ponúka 119 litrový objemMraziaci výkon sa postará o zmrazenie 7 kg potravín za 24 hodín. V prípade výpadku elektrickej energie je akumulačná doba 10 hodín

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy ani v chladničke, ani v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť chladničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas.

Invertorový kompresor

Chladnička s mrazničkou Haier disponuje invertorovým kompresorom, ktorý sa stará o zníženie vibrácií, vďaka čomu je prevádzka veľmi tichá. Dosahuje hlučnosť len 36 dB, čím vás nebude nijak rušiť pri iných aktivitách. 

Proaktívna teplota 

Haier ponúka u výbavy kombinovaných chladničiek praktickú funkciu Proaktívna teplota, ktorá funkguje za pomoci aplikácie hOn. Funkcia predvída vašu potrebu využitia chladničky geolokalizáciou vašej polohy a výberom preferencií supermarketov. Vďaka tomu zaistí, aby bola vaša chladnička pripravená, kým sa vrátite domov z nákupu. Neskôr proaktívne obnoví teplotu o 73% rýchlejšie, vďaka čomu poskytne lepšie skladovacie podmienky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 200 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HDW1620DNPK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami