Haier HWS236GDGU1

Vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 448 l, Ročná spot. energie: 184 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Kapacita: 236 fliaš, Počet teplotných zón: 2, Šírka: 59,7 cm, Výška: 190 cm, Hĺbka: 71,4 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná vinotéka Haier HWS236GDGU1 v tmavom nerezovom prevedení v energetickej triede G má kapacitu pre 236 fliaš vína. Má 2 teplotné zóny, systém Natural Air Flow, elektronické ovládanie, Wi-Fi + aplikáciu hOn a platformu Vivino. Vo vnútri sú 4 drevené police, deliace priečky a výparník.

Luxusné drevené police

Doprajte svojim fľašiam vína starostlivosť, ktorú si zaslúži, umiestnením na tieto jemne vyrezávané drevené police. Vinotéka ponúka miesto pre uskladnenie 236 fliaš vína. Súčasťou je aj praktické elektronické ovládanie a dvierka s UV ochranou.

Vkusné osvetlenie, ktoré nenarušuje vnútornú teplotu

LED svetlo vo vinotékach Haier neslúži iba ako reflektor pre vašu zbierku vín. Ich ďalšou výhodou okrem príjemného nasvietenia je to, že vydávajú len veľmi málo tepla. Táto ich funkcia je dôležitá pre udržanie optimálnej teploty vo vinotéke a vytvorenie vhodného prostredia pre uchovávanie vína.

Vinotéka, ktorá neruší

Vibrácie a hluk môžu poškodiť víno a ovplyvniť jeho chuť. Kompresory Haier disponujú antivibračným systémom, ktorý znižuje vibrácie a hluk na minimum.

Aplikácia hOn

Skontrolujte svoju vinotéku kedykoľvek a kdekoľvek. Aplikácia hOn umožňuje nekonečnú sadu interakcií medzi vami a vinotékou. Využite jednoduché ovládanie a oskenujte etikety na fľaši, vďaka čomu ich môžete automaticky uložiť do zoznamu svojich obľúbených vín a získať ďalšie doplnkové informácie.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 4
Celkový čistý objem 448 L
Kapacita fliaš 236
Trieda energetickej účinnosti G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HWS236GDGU1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami