Haier HWS33GG


Vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 33 l, Ročná spot. energie: 154 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Kapacita: 49 fliaš, Počet teplotných zón: 1, Šírka: 49,9 cm, Výška: 83 cm, Hĺbka: 45,5 cm. Viac info


Cena 499,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca jednozónová vinotéka Haier HWS33GG v čiernej farbe v energetickej triede G má priestor pre 33 fliaš vína. Praktické elektronické ovládanie, LED osvetlenie, dvierka s UV ochranou a detská poistka. Vo vnútri má 5 drevených políc a uhlíkový pachový filter.

Luxusné drevené police

Doprajte svojim fľašiam vína starostlivosť, ktorú si zaslúži, umiestnením na tieto jemne vyrezávané drevené police. Vinotéka ponúka miesto pre uskladnenie 33 fliaš vína. Súčasťou je aj praktické elektronické ovládanie a dvierka s UV ochranou.

Vkusné osvetlenie, ktoré nenarušuje vnútornú teplotu

LED svetlo vo vinotékach Haier neslúži iba ako reflektor pre vašu zbierku vín. Ich ďalšou výhodou okrem príjemného nasvietenia je to, že vydávajú len veľmi málo tepla. Táto ich funkcia je dôležitá pre udržanie optimálnej teploty vo vinotéke a vytvorenie vhodného prostredia pre uchovávanie vína.

Vinotéka, ktorá neruší

Vibrácie a hluk môžu poškodiť víno a ovplyvniť jeho chuť. Kompresory Haier disponujú antivibračným systémom, ktorý znižuje vibrácie a hluk na minimum.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 5
Celkový čistý objem 33 L
Kapacita fliaš 49
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HWS33GG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami