Haier WS53GDA

12-ročná záruka na kompresor po registrácii
5-ročná záruka po registrácii
Kolekcia vín ako darček po registrácii

Cena:
749,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 14,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vinotéka Haier WS53GDA v čiernom prevedení so zapusteným madlom. Jej čištý objem je 172 litrov. Plnohodnote uskladní až 53 fliaš vína. Ponúka dve teplotné zóny v teplotnom rozmedzí 5 °C - 20 °C. Antivibračný systém vinotéky Haier WS53GDA zabezpečuje tichú prevádzku s hlučnosťou 40 dB. Externý elektronický displej umožňuje pohodlne nastaviť teplotu chladenia. Odmrazovanie je realizované automaticky pomocou Frost Free systému. Vnútornú výbavu tvorí 8 drevených políc. Obsah vinotéky je možné skontrolovať cez priehľadné sklo. Dokonalý prehľad zabezpečí aj LED osvetlenie. Uhlíkový filter čistí vzduch v chladiacom priestore. Záves dvierok je pevný - vpravo, bez možnosti výmeny.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Zvážte aj tento produkt

Vstavaná vinotéka AEG SWB66001DG - rad Wine Cellar (Vínna pivnica. Ide o praktický spotrebič, ktorý vám pomôže uchovať kvalitné vína v optimálnych podmienkach. Celkový objem spotrebiča je 145 litrov. Vo vnútri sa nachádzaj šesť drevených poličiek. Otváranie vinotéky je zabezpečené jednými dvierkami so špeciálnym sklom. Aby bolo možné regulovať teplotu vnútri spotrebiča je k dispozícii jednoduché praktické elektronické ovládanie s digitálnymi indikátormi.

Základné parametre

  • Počet políc: 6
  • Celkový čistý objem: 145 L
  • Kapacita fliaš: 52

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Príjemný dizajn

Dvojzónová vinotéka Haier WS53GDA má elegantný dizajn. Poskytuje dokonalé podmienky pre uskladnenie vína, čo napomáha zachovať jeho chuť vlastnosti. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si radi užívajú život s pohárom vína v spločnosti rodiny alebo priateľov. K dispozícii má dve teplotné zóny v rozmedzí 5 °C - 20 °C a . Regulácia teploty je veľmi jednoduchá prostredníctvom vonkajšieho elektronického LED displeja. Vlhkosť a teplotu je možné presne regulovať. Vybavená je tiež zásuvkou na vodu pre udržiavanie optimálnej vlhkosti. Vinotéku môže umiestniť prakticky kamkoľvek, či do kuchyne, kancelárie alebo obývačky. Ponúka príjemný dizajn v čiernej farbe a dvierkami s priehľadným sklom. UV ochrana chráni pred znehodnotením vína slnečným žiarením.

Chladiaci priestor

Vnútorný priestor pozostáva zo 8 drevených políc na fľaše. Police sú navrhnuté tak, aby umožnili jednoducho a efektne uskladniť fľaše vína. Fľaše s väčším objemom je možné ukladať na priečne police v spodnej časti, čo dotvára elegantný celkový vzhľad vinotéky. Dokonale ochránia vaše fľaše s vínom. Celková kapacita vinotéky 172 l je postačujúca pre pohodlné uskladnenie až 53 fliaš vína. Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným LED osvetlením. LED osvetlenie je úsporné, príjemne nasvieti obsah vinotéky. Naviac vydáva len veľmi málo tepla, čo prispieva k udržiavaniu optimálnej teploty v chladiacom priestore. Vďaka priehľadnému sklu budete mať vždy dokonalý prehľad o uložených fľašiach.

Čistý vzduch

Aj napriek tomu, že víno je zvyčajne zapečatené, cez korkovú zátku dokáže "dýchať". Preto je potrebné vzduch v interiéry vinotéky udržiavať v čistote. Zachová sa tak chuť aj aróma vín. Aktívny uhlíkový filter zabezpečí, aby bol vzduch vo vinotéke vždy čistý, aby vaše fľaše s vínom boli vždy ideálne pripravené na konzumáciu.

Nízka hlučnosť

Už žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka sa môže pochváliť mimoriadne tichým chodom, ktorý poteší každého zákazníka, zaručene vás nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína. Maximálna hlučnosť dosahuje 40 dB.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet políc: 8
Celkový čistý objem: 172 L
Kapacita fliaš: 53
iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ďalšie vlastnosti

Značka: Haier
Počet teplotných zón: 2
Kompresor: Áno
Teplotný rozsah: 5-20

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 50 cm
Výška: 127 cm
Hĺbka: 54 cm
Hmotnosť: 58 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Dizajn

Počet políc: 8
Celkový čistý objem: 172 L
Kapacita fliaš: 53
Materiál políc: drevo

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 135 kWh
Klimatická trieda: ST
iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ostatné

Kód produktu: 34003961

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore