Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear čierne

 • Výpredaj

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší Viac info


Cena 39,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantné bezdrôtové slúchadlá do uší Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear v čiernom prevedení so silikónovými nadstavcami sú úplne bez drôtov, takže budete cítiť slobodu pri pohybe bez obetovania kvality zvuku. Sú malé a ľahké, no napriek tomu poskytujú hlboké basy a detailné výšky vylepšené technológiou Qualcomm CVC 8.0 a kodekmi AAC a aptX. O konektivitu sa postará technológia Bluetooth 5.0 a na ovládanie poslúži 14 dotykových ovládacích prvkov (prehrávanie hudby, prijímanie hovorov, prístup k Siri či Assistent Google). Bez problémov ich môžete zobrať aj do telocvične, pretože disponujú odolnosťou voči potu, no poteší aj redukcia šumu, duálny mikrofón či možnosť rýchleho nabíjania. Integrovaná batéria zabezpečí prevádzku na 6,5 hodiny, ale k dispozícii budete mať aj nabíjacie puzdro, ktoré ich dodatočne nabije na ďalších 33,5 hodiny.

Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear

S týmito slúchadlami si vychutnáte nielen skvelú kvalitu zvuku, ale aj maximálny komfort aj pri dlhšom nosení. Životnosť batérie je skvelých 40 hodín (6,5h slúchadlá + 33,5h dobíjacie puzdro) a zaujme aj vylepšený zvukový zážitok zabezpečený pomocou kodekov AAC a aptX, ktoré zaistia čistý bezdrôtový zvuk na všetkých zariadeniach so systémom iOS a Android.  

 • Prémiová kvalita zvuku

 • Výdrž batérie až 40 hodín

 • Silikónové nadstavce

 • Duálny mikrofón

 • Odolnosť voči potu

 • 14 dotykových príkazov

 • Rýchle nabíjanie

 • Redukcia šumu

 • 12 mm meniče

 • Podpora hlasového asistenta Siri a Google Assistant

 • Bluetooth 5.0

Skvelá výdrž batérie

Ak sú slúchadlá plne nabité, poskytnú vám až 6,5 hodín prehrávania vašich obľúbených playlistov. Boli navrhnuté tak, aby vám poskytli bezstarostný zážitok z počúvania hudby. Praktické nabíjacie puzdro dodá slúchadlám ďalšiu energiu až po dobu 33,5 hodín, aby ste sa o nabíjanie nemuseli starať pokojne celý víkend. 

Lepší zvuk a telefonáty

S výnimočnou technológiou Qualcomm CVC 8.0 pre dokonale čistý zvuk a mikrofónom s funkciou redukcie šumu vám slúchadlá poskytnú výnimočnú reprodukciu vašej obľúbenej hudby a jasné telefonáty bez použitia rúk, a to na zariadeniach s operačným systémom iOS a Android. 

Rýchle nabitie

Pokiaľ potrebujete zariadenie rýchlo nabiť, poslúži vám na to USB-C vstup, ktorý zaistí 10 minútovú možnosť rýchleho nabitia. Aj po takom krátkom čase získate dostatok energie až na 90-minútové počúvanie obľúbených playlistov.

Ovládanie jedným dotykom

Na slúchadlách sa nachádza 14 rôznych dotykových ovládacích prvkov na prehrávanie/pozastavenie hudby, prijímanie/skončenie hovorov či prístup k Siri alebo Assistent Google.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené