Happy Plugs Air 1 Zen čierne


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba čierna, Bluetooth, NFC: Nie, Dokovacia stanica: Áno, Výdrž batérie: 6 h, Výdrž batérie s puzdrom: 30 h, Zabudovaný mikrofón: Áno, Aktívne tlmenie hluku: Nie, Odnímateľný kábel: Nie, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti: Áno, Ovládanie prehrávania: Áno, Bez jediného kabelu: Áno, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info


Cena 61,99 €

Zľava 23 % z predchádzajúcej ceny: 79,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,24 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantné bezdrôtové slúchadlá do uší Happy Plugs Air 1 Zen v čiernej farbe sú úplne bez drôtov, takže budete cítiť slobodu pri pohybe či počas relaxu bez obetovania kvality zvuku. Sú malé a ľahké, no napriek tomu poskytnú výnimočný zvuk s hlbokými basmi a detailnými výškami plynúci z 10 mm meničov. Inovatívna technológia Bluetooth 5.2 sa postará o bezdrôtové streamovanie obľúbenej hudby a špecifická antimikrobiálna technológia Biomaster obmedzí rast baktérií až o 99,99 %. Disponujú systémom 4 mikrofónov pre hands-free hovory či integrovanou batériou zabezpečujúcou prevádzku na 6 hodín, ale k dispozícii bude aj nabíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a dodatočne nabije na ďalších 24 hodín (celkovo 30 hodín).

Unikátne vlastnosti

 • Dizajnové skutočne bezdrôtové slúchadlá

 • Biomaster technológia zastavujúca rast baktérií

 • Bluetooth 5.2

 • 10 mm meniče

 • Vyladený zvuk

 • Pasívne odhlučnenie

 • 4× mikrofón pre hands-free hovory s potlačením hluku

 • Výdrž 6 hodín na jedno nabitie

 • Nabíjacie puzdro pre 30-hodinovú celkovú výdrž

 • Optimalizované uchytenie v ušiach

 • Dotykové ovládanie na slúchadlách

Happy Plugs Air 1 Zen

Úžasný zvukový zážitok, pasívne potlačenie hluku, úplné ovládanie prehrávaných médií, 30 hodín výdrže batérie a štýlový dizajn. Slúchadlá poskytujú celodenné pohodlie a ideálny kompromis pre vás a vašu hudbu. Sú vybavené 10 mm meničmi, ergonomicky tvarovanou koncovkou do ucha a skvelou technológiou Bluetooth 5.2. 

Technológia Biomaster

Slúchadlá zvyknú byť v kontakte s pokožkou aj dlhé hodiny, čo nemusí byť veľmi hygienické, pokiaľ sa viac potíte. Problém s rozmnoženými baktériami vyriešili tieto slúchadlá vďaka antimikrobiálnej technológii Biomaster, ktorá obmedzí rast baktérií až o 99,99%. 

Čisté telefonáty a skvelá výdrž batérie

Na jedno nabitie budú hrať slúchadlá až 6 hodín. Potom ich stačí vložiť do nabíjacieho puzdra, ktoré ich ešte 4× dodatočne nabije. Celková prevádzka sa tak dostane až na 30 hodín. S určitosťou poteší aj systém 4 mikrofónov pre hands-free hovory s potlačením hluku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Happy Plugs Air 1 Zen čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené