Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Reproduktorový systém s unikátnym dizajnom

Harman/Kardon SoundSticks je bezdrôtový reproduktorový systém , ktorý oproti svojmu predchodcovi ponúka inovatívnu estetiku pomocou miernych vizuálnych vylepšení a pridaného Bluetooth pre ešte pohodlnejší zážitok pri počúvaní. Audio zariadenie je vybavené šesť palcovým subwooferom a ôsmymi širokopásmovými meničmi. 40 W výkon dodáva SoundSticks Wireless garantuje prekrásny zvuk, zároveň spĺňa požiadavky pop-kultúry. Odteraz môžete ucelene streamovať zvuk z akýchkoľvek vašich obľúbených Bluetooth-aktívnych zariadení – či už ide o váš iPhone, iPad, laptop, tablet alebo MP3 prehrávač.

 • Integrovaná Bluetooth technológia

 • 150 mm dole prúdiaci subwoofer

 • Osem širokopásmových meničov    

 • Pôsobivý industriálny dizajn

 • Dotykové ovládacie prvky pre hlasitosť a stlmenie

 • 3.5 mm stereo audio pripojenie

HARMAN TrueStream™    

HARMAN TrueStream™ poskytuje špičkovú kvalitu zvuku pri prehrávaní hudby z vašich Bluetooth - aktívných zariadení. Priesvitné reproduktory ponúkajú pôsobivé industriálne prevedenie. S unikátnym dizajnom si našli fanúšikov u milovníkov umenia vynesením na piedestál v domácnostiach či kanceláriách.         

Bluetooth

Nie je viac potrebný chaos spojený s káblami.Prehrávajte zvuk z vašich Bluetooth-aktívnýchzariadení (ako je váš tablet, smartphone, MP3prehrávač alebo laptop) pomocou HARMAN TrueStream™, ktorý poskytuje zvuk výnimočnej kvality.    

150 mm subwoofer

Dole prúdiaci subwoofer zachováva vaše nízke tony stále, presné a výkonné a to všetko so súčasnou redukciou skreslenia a šumu aj pri počúvaní zvuku na vyšších úrovniach hlasitosti. Zvonový otvor taktiež zvyšuje basový výstup a môže byť jednoducho nastavený na požiadavky akejkoľvek miestnosti.

Osem širokopásmových meničov    

Zažite zvuk tak, ako má znieť pomocou výkonných reproduktorov značky Harman Kardon. Ich širokopásmové, jednoducho upraviteľné meniče sú vyvinuté tak, aby zaplnili miestnosť sviežim a čistým zvukom.    

Dotykové ovládače 

Zvýšenie, zníženie a stlmenie hlasitosti pomocou jednoduchého dotyku; je to výnimočne jednoduché použitie. SoundSticks Wireless je možné pripojiť k takmer každému prehrávaču médií, čo poskytuje maximálnu flexibilitu. Použite ich s vašim iPhone, iPadom, počítačom, tabletom, MP3 prehrávačom a inými populárnymi mediálnymi zariadeniami.    

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Harman/kardon

Ostatné

Kód produktu: SOUNDSTICKSBTEUP

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore