HECHT 1538 2IN1, elektrický prevzdušňovač

Predaj tohto produktu bol ukončený

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Využitie

Pôsobivý prevzdušňovač trávniku HECHT 1538 2 IN 1 je vhodný na domáce využitie. Prvotriedne sa postará o každý zničený a slabý trávnik a prekyprí akýkoľvek záhradný typ pôdy. Pracuje s dômyselne rozmiestnenými a tvarovanými nožmi, širokým pracovným záberom, ktorý si môžete prispôsobiť, a ergonomickou rukoväťou pre ľahšiu manipuláciu.

Dizajn

Prevzdušňovač pôdy HECHT disponuje nenáročným, klasickým vzhľadom, doplneným efekívnymi technológiami pre maximálne využitie a výsledok. Robustné telo vyrobené z dôkladne volených prvkov ukrýva ostré a precízne skonštruované nože, ktoré zaistia, že váš trávnik sa zbaví všetkých odumretých rastlín, buriny a iných nečistôt, ktoré bránia jeho rastu a prístupu k živinám, nachádzajúcim hlbšie pod povrchom. Všetok zozbieraný biologický odpad je následne presunutý do priestranného zberného koša s kapacitou 50 litrov. Prevzdušňovač sa jednoducho a komfortne riadi pomocou ergonomicky tvarovanej rukoväte. Mäkká výstelka a tvar, ktorý sa prispôsobí tvaru vašej dlane zaistia pevný úchop a veľmi jednoduché manévrovanie za akýchkoľvek okolností.

Vysoký príkon

Elektrický prevzdušňovač HECHT je vybavený veľmi vysokým elektrickým príkonom 1500. Tento príkon bohato stačí na zaistenie spoľahlivej práce a jednoduché manévrovanie.

Technické parametre

Pracovný záber tohto prevzdušňovača si môžete sami zvoliť v rozmedzí od 31 do 34 cm. Odporúčaná plocha pre tento prevzdušňovač je 1200 m2. Tento stroj váži iba 13 kg, čiže je jedným z najľahších prevzdušňovačov pôdy na trhu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 1500 W
Typ prevzdušňovača: Elektrický

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hecht
Guličkové ložiská: Nie
Skelet: plastový
Typ prevzdušňovača: Elektrický

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 38 cm
Hmotnosť: 15 Kg

Dizajn

Objem koša: 50 L

Energetické údaje

Príkon: 1500 W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore