5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Ručný postrekovač HECHT 415V je efektívny mechanický prístroj vybavený pretlakovým ventilom. Nádrž má obsah až 2 l tekutiny a pracovný objem 1,5 l. Váha celého postrekovača je len 0,5 kg, preto s ním bude práca veľmi ľahká. Mechanický ručný postrekovač HECHT 415V má dizajn prispôsobený vašej pohodlnej manipulácii pri postrekovaní.

Praktický ručný postrekovač HECHT 415V patrí medzi základné vybavenie, ktoré nemôže chýbať u žiadneho milovníka záhrady, či pestovateľa rastlín. Parametre ho predurčujú na menšie plochy, najmä pre použitie v okolí domu, či na väčšom balkóne. Je určený k tomu, aby vám uľahčil aplikáciu hnojív, ktoré rastliny efektívne vstrebávajú aj povrchom, nie len koreňovým systémom, preto budú lepšie prosperovať. Tiež ním môžete rastliny chrániť postrekmi proti rôznym škodcom a chorobám, ktoré by vám mohli skaziť napríklad úrodu a najmä radosť z vynaloženej námahy. Ale aj obyčajné rosenie, ktoré je veľmi prospešné, nebude s týmto postrekovačom vôbec namáhavé.

Pohon ručného postrekovača HECHT 415V je mechanický. Za pomoci piestu natlakujete nádobu a môžete bez problémov a efektívne opakovane postrekovať, čo je potrebné. Ako poistku má vo výbave pretlakový ventil, ktorý udržuje pri napumpovávaní v nádobe len potrebný maximálny tlak a zamedzuje poškodeniu prístroja. Tým zaručuje i jeho dlhú životnosť. Tento typ mechanického pohonu u postrekovačov je veľmi praktický a obľúbený.

Obsah nádrže 2 l tohto modelu postrekovača je primeraný jeho funkcii. Pracovný objem predstavuje 1,5 l. To zaisťuje, že nemusíte neustále dopĺňať nádrž. Zároveň môžete namiešať i menšie množstvo roztoku podľa potreby, pri čom vám rozmery prístroja nebudú prekážať.

Celková váha postrekovača bez tekutiny je len 0,5 kg, preto bude manipulácia s ním nenamáhavá. Použitie vám spríjemní aj dobre tvarovaná rúčka, vďaka ktorej prístroj vždy dobre sedí v ruke a výhodný tvar všetkých komponentov. Ručný postrekovač HECHT 415V v červeno bielom prevedení má veľmi jednoduché použitie a prakticky riešené ovládanie.

  • Objem nádoby: 2 l
  • Hmotnosť: 0,5 kg

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia HECHT 415V, ručný postrekovač

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

13. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania