HECHT 415V, ručný postrekovač

Cena:
3,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,08 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Ručný postrekovač HECHT 415V je efektívny mechanický prístroj vybavený pretlakovým ventilom. Nádrž má obsah až 2 l tekutiny a pracovný objem 1,5 l. Váha celého postrekovača je len 0,5 kg, preto s ním bude práca veľmi ľahká. Mechanický ručný postrekovač HECHT 415V má dizajn prispôsobený vašej pohodlnej manipulácii pri postrekovaní.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Praktický ručný postrekovač HECHT 415V patrí medzi základné vybavenie, ktoré nemôže chýbať u žiadneho milovníka záhrady, či pestovateľa rastlín. Parametre ho predurčujú na menšie plochy, najmä pre použitie v okolí domu, či na väčšom balkóne. Je určený k tomu, aby vám uľahčil aplikáciu hnojív, ktoré rastliny efektívne vstrebávajú aj povrchom, nie len koreňovým systémom, preto budú lepšie prosperovať. Tiež ním môžete rastliny chrániť postrekmi proti rôznym škodcom a chorobám, ktoré by vám mohli skaziť napríklad úrodu a najmä radosť z vynaloženej námahy. Ale aj obyčajné rosenie, ktoré je veľmi prospešné, nebude s týmto postrekovačom vôbec namáhavé.

Pohon ručného postrekovača HECHT 415V je mechanický. Za pomoci piestu natlakujete nádobu a môžete bez problémov a efektívne opakovane postrekovať, čo je potrebné. Ako poistku má vo výbave pretlakový ventil, ktorý udržuje pri napumpovávaní v nádobe len potrebný maximálny tlak a zamedzuje poškodeniu prístroja. Tým zaručuje i jeho dlhú životnosť. Tento typ mechanického pohonu u postrekovačov je veľmi praktický a obľúbený.

Obsah nádrže 2 l tohto modelu postrekovača je primeraný jeho funkcii. Pracovný objem predstavuje 1,5 l. To zaisťuje, že nemusíte neustále dopĺňať nádrž. Zároveň môžete namiešať i menšie množstvo roztoku podľa potreby, pri čom vám rozmery prístroja nebudú prekážať.

Celková váha postrekovača bez tekutiny je len 0,5 kg, preto bude manipulácia s ním nenamáhavá. Použitie vám spríjemní aj dobre tvarovaná rúčka, vďaka ktorej prístroj vždy dobre sedí v ruke a výhodný tvar všetkých komponentov. Ručný postrekovač HECHT 415V v červeno bielom prevedení má veľmi jednoduché použitie a prakticky riešené ovládanie.

 • Objem nádoby: 2 l
 • Hmotnosť: 0,5 kg

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hecht

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore