HECHT 5036 set, akum. nožnice, AKU 3,5V/1,3AH

Predaj tohto produktu bol ukončený

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Kvalitné akumulátorové nožnice 5036 Set od firmy HECHT majú veľkú výhodu v kombinovateľnom použití. Veľmi jednoducho, výmenou dvoch typov nožov, ich premeníte z praktických nožníc na trávu v nedostupných a okrajových miestach na efektívny krovinorez na úpravu napríklad živých plotov. Toto všestranné použitie ocení každý milovník záhrad, ktorý nechce mať plnú garáž náradia.

Je vybavený výkonným akumulátorovým článkom Samsung Li-Ion 3,5 V. Doba nabíjania je síce dlhšia, okolo 4 h, ale budete ho môcť v plnom chode, bez prítomnosti zavadzajúceho kábla, používať kdekoľvek po dobu až 40 min. Pracovný záber týchto kombinovateľných nožníc je 8/11 cm. Sú to rozmery umožňujúce rýchlu prácu, ale zároveň dovoľujú ich užívateľovi sa venovať aj detailom. Preto budete mať po hlavnom kosení za použitia akumulátorových nožníc HECHT 5036 Set upravený trávnik v každom zákutí vašej záhrady a dokonalú úpravu tvaru krov a živého plotu.

Práca s týmito nožnicami je veľmi pohodlná. V prvom rade vďaka teleskopickej rukoväti, za pomoci ktorej si upravíte dĺžku podľa vašej potreby a výšky. Tiež je tvarovaná tak, aby práca bola vždy nenamáhavá a príjemná. K tomuto prispieva aj nízka váha prístroja len 1 kg, ktorá zaručuje ľahkú manipuláciu.

Kombinovateľné akumulátorové nožnice HECHT 5036 Set majú aj krásny moderný dizajn v čierno červenej farebnej kombinácii farieb, ale oceníte najmä ich praktickú stránku a kvalitné prevedenie.

 • Technické parametre:
 • Kapacita: 1,3 Ah
 • Záber: 8/11 cm
   
 • ACCU Li-ion batéria Samsung

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hecht

Batérie

Rozmer batérie: Li-ion

Ostatné

Kód produktu: HECHT 5036 SET

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore