HECHT 9181E

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Snežná fréza, Typ snežnej frézy: Elektrická, Príkon: 1800 W, Záber: 40 cm, Pojazd: Nie". Viac info


Cena 192,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,84 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

HECHT 9181 E je jednostupňová elektrická snehová fréza vhodná na odpratávanie snehu všade v dosahu elektrickej siete. Svojou konštrukciou je prakticky zhodná s frézou HECHT 9180, avšak v tejto verzii, označenie písmenom E, je fréza doplnená praktickým svetlometom.

Kolesá na zadnej strane skeletu zaisťujú ľahkú manipuláciu a navyše šnek pri práci frézu zľahka posúva vpred, čím v snehovej nádielke do istej miery nahradí pojazd. Obsluha preto nemusí na frézu toľko tlačiť. Vzhľadom k veľmi jednoduchej obsluhe je fréza vhodná aj pre staršie osoby a ženy. Pracovný záber frézy je 45 cm (vnútorná 40 cm) a dobre si poradí aj s 25 cm vysokou vrstvou snehu. Pretože sa šnek otáča rýchlosťou 2500 otáčok za minútu , nie je problém odpratať až 180 m3 za hodinu.

Fréza nie je určená pre upratovanie snehu z nespevnených povrchov s výmoľmi, kamením a ďalšími prekážkami, ktoré by mohli poškodiť šnek frézy. Na rozdiel od dvojstupňových fréz s oceľovými zubami si fréza neporadí ani so zhutneným a zľadovateným snehom. Napadaný sneh z rovných povrchov však odhodí dokonale prakticky až na podklad, čo frézy s oceľovým šnekom spravidla nezvládnu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ snežnej frézy Elektrická
Príkon 1800 W
Záber 40 cm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií HECHT 9181E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami