HECHT 9040 snežná fréza bez AKU a nabíjačky


Záber: 46 cm,


Cena 299,00 €

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

HECHT 9040 je ľahká a jednoducho ovládateľná jednostupňová akumulátorová fréza, vhodná k odhadzovaniu snehu z chodníkov a prístupových ciest so spevneným povrchom (asfalt, betón, dlažba). Tak ako väčšina jednostupňových fréz rozhodne nie je vhodná na odhadzovanie zhutneného a zľadovateného snehu. Napájaná je z akumulátora HECHT 005040B s napätím 40 V s kapacitou 4 Ah. Doba prevádzky je až 40 minút. Dodávaná je bez akumulátora a nabíjačky.

Ovládanie HECHT 9040

Práve vďaka akumulátorovému pohonu je fréza ľahko ovládateľná, odpadá štartovanie spaľovacieho motora, nie je nutné pripravovať žiadne napájacie káble. Stačí len zasunúť nabitý akumulátor a fréza je pripravená na prácu. Na vrchnej strane skeletu frézy sa nachádza otvor pre bezpečnostný kľúčik. Bez tohto kľúča nie je možné zopnúť motor. Na madle sa nachádzajú dve spúšťacie páky, preto je možné ovládať frézu ľavou aj pravou rukou. Bezpečnostné tlačidlo zabraňujúce náhodnému spusteniu je samozrejmosťou, nachádza sa na hornej strane panelu. Pri spustení je nutné ho krátko podržať súčasne s jednou zo spúšťacích pák.

ACCU program 5040

Vďaka akumulátorovému pohonu sa nemusíte starať o žiadne prívodné káble, ktoré by vás obmedzovali pri práci, alebo pri nepozornosti by hrozilo ich prestrihnutie. ACCU program vám ušetrí stovky eur už pri nákupe. Neplatíte niekoľko rôznych akumulátorov pre každý stroj, vystačíte len s jedným alebo dvoma akumulátormi. ACCU program 5040 túto nevýhodu eliminuje tým, že umožní napájanie rady rôznych produktov jedným akumulátorom. Kúpite si napríklad reťazovú pílu, plotostrih, vyžínač trávnika, tlakovú umývačku, vyvetvovaciu pílu a ďalšie stroje, ku ktorým by ste bežne potrebovali niekoľko a pomerne drahých akumulátorov. Akumulátory sú spätne kompatibilné s celým radom ACCU programu 5040 a využitie nájdu napríklad tak, že zatiaľ čo s jedným akumulátorom pracujete, druhý už môžete nabíjať.

Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.

Výbava HECHT 9040

Na paneli madla sa nachádza veľké LED svetlo, ktoré sa využíva predovšetkým v skorých ranných hodinách pri odpratávaní čerstvo napadaného snehu. Svetlo má vlastný vypínač, z dôvodu, aby sa bránilo náhodnému vybitiu akumulátora, ak by obsluha zabudla svetlo vypnúť. Rozsvieti sa až po spustení motora a automaticky zhasne s krátkym oneskorením po vypnutí motora. Pod panelom na madle je kľučka nastavenia smeru vyhadzovacieho komína. Komín je tým pádom možné otáčať v rozsahu 190° priamo z miesta obsluhy.

O odhadzovanie snehu sa stará oceľový šnek s lamelou z odolnej gumy.

Pracovná šírka záberu je 46 cm, maximálna pracovná hĺbka je 27 cm.

Fréza je schopná odhodiť sneh až do vzdialenosti 6 m.

Pre rolovanie je na zadnej strane skeletu vybavená kolesami z odolného plastu.

Na vrchu skeletu je umiestnené veľké madlo, ktoré slúži k jednoduchému prenášaniu frézy.

Madlo frézy je vďaka použitiu veľkých hviezdicových skrutiek ľahko zložiteľné, čo oceníte predovšetkým pri prevážaní frézy, alebo pri jej uskladnení mimo sezónu.

Technická špecifikácia

 • Motor:    40 V Elektromotor
 • Záber:    46/27 cm
 • Hmotnosť:     19,5 kg
 • Bez pojazdu
 • Nastavenie komína: 190°
 • Kapacita akumulátora:     4 Ah
 • Typ pohonu:    elektrický motor
 • Napätie akumulátora:    40 V
 • Typ akumulátora:    Li-ion
 • Šírka:    460 mm
 • Otáčky prac. nástroja:     2600 ot./min.
 • Svetlomet
 • Max. hĺbka snehu:    23 cm
   

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Záber 46 cm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií HECHT 9040 snežná fréza bez AKU a nabíjačky

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené