Heco Aurora 300 čierne (1 pár)

  • Doprava zadarmo

Frekvenčný rozsah (Hz): 3300 Hz, Počet pásiem: 2, RMS výkon: 80 W,


Cena 450,00 €

9,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Heco Aurora 300 sú kompaktné reproduktory so skvelými vlastnosťami. Reproduktory sú osadené úplne novou radou meničov. Basové a stredobasové reproduktory využívajú patentovanú technológiu HECO kraft paper pre prirodzenú a neutrálnu reprodukciu. 170 mm basový reproduktor zaručuje silný výkon v basovom pásme a výraznú strednú frekvenciu. Reproduktory disponujú atraktívnym a moderným dizajnom, s ktorým doplnia obývaciu izbu každej domácnosti.

Atraktívny dizajn

Heco Aurora 300 sú kompaktné reproduktory so skvelými zvukovými vlastnosťami. Reproduktory disponujú atraktívnym a moderným dizajnom, s ktorým doplnia obývaciu izbu každej domácnosti. Pravouhlá geometria skrine je veľmi pevná a priečne vnútorne vystužená. Čelné steny sú hladké a vysoko elegantné.

Silný výkon

Reproduktory sú osadené úplne novou radou meničov. 170 mm basový reproduktor zaručuje silný výkon v basovom pásme a výraznú strednú frekvenciu. 28 mm vysokotónový reproduktor Fluctus využíva unikátnu, počítačovo navrhnutú akustickú prírubu, pre dokonalé rozptylové vyžarovanie.

Audio Grade a HECO kraft

Basové a stredobasové reproduktory využívajú patentovanú technológiu HECO kraft paper pre prirodzenú a neutrálnu reprodukciu. Výhybky sú osadené súčiastkami Audio Grade s optimalizovanou fázou a amplitúdou, zakončené kvalitnými pozlátenými skrutkovacími terminálmi.

Subwofer a reprosústavy

Subwofer a reprosústavy sú podopreté priečnymi nosníkmi s veľmi masívnymi hrotmi, ktoré majú nastaviteľnú výšku. Eliminujú tak akúkoľvek rezonanciu. Terminály sú robustné, pozlátené a funkčné v bi-wiring a bi-amping pripojení. Porty bass-reflexu sú optimálne riešené s prihliadnutím na elimináciu turbulencií a kompresií nízkych frekvencií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 3300 Hz
Počet pásiem 2
RMS výkon 80 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Heco Aurora 300 čierne (1 pár)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené