HERCULES DJ Control Air S + DJ slúchadlá M40.1

Predaj tohto produktu bol ukončený

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Základné informácie

Mixážny pult Hercules DJ Control Air S obsahuje všetky funkcie, s ktorými sa dokážete stať hviezdou na každej akcii, pretože dokážete pohodlne a jednoducho tvoriť hudobné stopy a miešať ich. Jeho obrovskou výhodou je jeho kompaktnosť, pri ktorej ho stačí iba odpojiť od počítača či notebooku a pohodlne si ho dáte do batohu alebo brašne a zoberiete ho kam len potrebujete. Je skvelou kombináciou všetkých prvkov, s ktorými dokážete aj z jednoduchej skladby vytvoriť správny mix pre rozprúdenie pohybu na akciách.

Platne Jog

Mixačné taniere sú vyvedené natoľko dômyselne, že ich na tomto modely môžete ovládať aj bez priameho dotyku. Majú totiž infračervený port, ktorý sníma aj pohyb, ktorý spravíte nad nimi a dokážete ho prenášať, čím dokážete zvýšiť svoju štýlovosť pri mixovaní. Sú vhodné pre skrečovanie, ohýbanie tónu alebo pitch a tiež aj na prechádzanie skladbami.

Platne Jog - HERCULES DJ Control Air S + DJ slúchadlá M40.1

Pady

Pult obsahuje dva rady dotykových efektových plôch po 4 jednotky, s ktorými ovládate efekty, samplovanie alebo slučky. Okrem týchto primárnych funkcií budete mať vďaka nim prehľad aj o rýchlostiach úderov a vždy budete mať nad nimi prehľad, pretože disponujú podsvietením, ktoré sa aktivuje pri dotyku.

VirtuaDJ

Pre správne potreby mixovania musí prísť aj správny software, s ktorým to dokážete, takže dostávate spolu s ním aj tento program vo verzii DJC Edition. Pracuje sa vám s ním intuitívne a mnoho vašich činností zvládne aj za vás, pričom sa môžete venovať niečomu náročnejšiemu, pretože dokáže automaticky zmiešať dve zvukové stopy „on the fly“ a výsledný súbor, ktorý dosiahnete, automaticky uloží.

Slúchadlá

Správny DJ nemôže hrať bez riadnych slúchadiel, ktorými sú pri tomto modeli HDP DJ M40.1 s reproduktormi 50 nm. Pri pulte vám poslúžia aj vďaka svojmu ohybnému kĺbu, s ktorým dostanú lepší priestor na počúvanie na jedno ucho a vďaka svojej konštrukcii izolujú okolité zvuky, takže počujete len čo potrebujete.

Slúchadlá - HERCULES DJ Control Air S + DJ slúchadlá M40.1

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hercules

Ostatné

Kód produktu: ADJHR0055

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore