Hikvision AX PRO DS-PWA64-Kit-WE KIT štartovacia sada


Detekcia: vlámania, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie,


Cena 259,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 309,00 € Zobraziť nápoveď

5,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sada bezdrôtového zabezpečovacieho systému Hikvision DS-PWA64-Kit-WE, ktorá sa skladá z ústredne, bezdrôtového PIR detektora, magnetického kontaktu a bezdrôtovej kľúčenky. Oznámenie výstrah pomocou správ alebo telefonického hovoru prostredníctvom GPRS/3G/4G siete (1 slot na kartu SIM).

 

Zvýhodnená sada bezdrôtového zabezpečovacieho systému AX PRO KIT obsahuje

  • 1x DS-PWA64-L-WE: ústredňu so 64 bezdrôtovými vstupmi
  • 1x DS-PDP15P-EG2-WE: bezdrôtový PIR detektor
  • 1x DS-PDMC-EG2-WE: magnetický kontakt
  • 1x DS-PKF1-WE: bezdrôtová kľúčenka (ovládač)

AX PRO HUB

Srdcom bezdrôtového alarmu je HUB, hovorme mu napríklad ústredňa. Obstará všetku komunikáciu, hovorí na Vás česky, pripojíte k nemu až 64 prvkov, umožní Vám prezerať záznam z PIR detektora vybaveného kamerou - a to všetko v plne šifrovanom režime. S okolím komunikuje prostredníctvom Wifi, GPRS alebo LAN, takže budete vždy vedieť, čo sa vo Vašom objekte deje.

Hik-Connect

Využívajte všetky benefity bezdrôtového alarmu AX PRO prostredníctvom unikátnej bezplatnej aplikácie HIK-Connect. Zapnutie alebo vypnutie Vášho zabezpečovacieho systému nebolo nikdy jednoduchšie. Máte plný prehľad nad celým systémom. Prehrávajte uložené videá, nastavujte alarm na mieru Vašim potrebám. A v softvéri HIK-Connect, samozrejme lokalizovanom do češtiny, môžete ovládať aj ďalšie technológie Hikvision - komunikujte s interkomom, sledujte Váš kamerový systém, a to všetko v jedinej intuitívne a prehľadné aplikáciu.

Bezdrôtový detektor pohybu

Bezdrôtový detektor pohybu AX PRO zachytí každý pohyb, a to až do vzdialenosti 15m. Vďaka variabilný montážnej výške je vhodný do akéhokoľvek priestoru a nič mu neunikne. Decentný vzhľad a kompaktné rozmery nenaruší dizajn žiadneho priestoru.

Imunita voči domácim zvieratám

Máte domáceho maznáčika? Detektora pohybu AX PRO to ale vôbec nevadí. Vaše zvieratko sa môže pohybovať bez limitov vo všetkých miestnostiach ako doteraz a napriek tomu budú maximálne zabezpečené.

Bezdrôtová kľúčenka

V sade nechýba ani nenápadná a decentná bezdrôtová kľúčenka s dlhým dosahom a množstvom funkcií.

Bezdrôtový magnet

V kvalitnom a spoľahlivom zabezpečenia nesmie chýbať spoľahlivý a kompaktný ochranca dverí a okien. Nikde neprekáža ani naruší, napriek tomu neúnavne a svedomito stráži Vaše bezpečia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia vlámania
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hikvision AX PRO DS-PWA64-Kit-WE KIT štartovacia sada

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené