Hisense 43A6G televízor


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 108 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 60 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info


Cena 399,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart LED televízor Hisense 43A6G v čiernej farbe s Direct LED podsvietením, 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a 43“ uhlopriečkou (108 cm) prinesie do vašej domácnosti kvalitný obraz s vysokým kontrastom a so živými realistickými farbami (Dolby Vision), ktorý si s určitosťou zamilujete. Špecifikom je operačný systém VIDAA U5.0, multidimenzionálny zvuk (DTS Virtual:X), herný režim s nízkou latenciou, Bluetooth, Wi-Fi, DLNA či HbbTV 2.0. Disponuje trojicou vstupov HDMI (na pripojenie hernej konzoly či Blu-Ray prehrávača), dvojicou USB portov (na prehliadanie fotiek alebo filmov z externého úložiska) či vstavanými reproduktormi s výkonom 2× 7 W.

Neunikne vám žiadny detail 

Tento cenovo dostupný televízor s rozlíšením 4K Ultra HD a podporou pokročilej technológie Dolby Vision HDR prináša veľkolepý zážitok, pri ktorom vám neunikne žiadny detail. Doprajte si skutočne jemné rozlíšenie a vychutnajte si kontrasty, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Zvuková technológia DTS Virtual:X automaticky oddeľuje dialógy od pozadia, aby ste si mohli vychutnať plynulý zážitok. Rýchly prístup k zaujímavému obsahu zabezpečuje VIDAA U5.0, jeden z najrýchlejších operačných systémov na trhu.  

Každý detail je dôležitý

Kombinácia technológií Dolby Vision, Depth Enhancer a Ultra Dimming zaručuje vynikajúcu kvalitu obrazu. Žiadne detaily sa nestrácajú, dokonca ani v tmavých a svetlých oblastiach. 

Ideálne pre športových fanúšikov 

V športe ide o rýchlosť a presnosť. Obidve funkcie sa dajú preniesť na obrazovku pomocou funkcie Smooth Motion, ktorá identifikuje pohyb a rekonštruuje pixely, aby sa dosiahol jasný a plynulý prechod. Televízor sa navyše môže automaticky prepnúť do športového režimu, aby ste si mohli vychutnať dokonalú atmosféru štadióna. 

Najlepšia kvalita obrazu v každej situácii 

Pomocou umelej inteligencie pri optimalizácii obrazu si môžete byť istí, že každá scéna sa vám zobrazí v najvyššej možnej kvalite. Každú sekundu sa rozpozná a optimalizuje 11 scenárov.  

Pútavý zvuk a čisté dialógy 

Technológia DTS Virtual:X si hravo poradí so všetkým hlukom. Každý dôležitý dialóg sa tak bezpečne dostane k vašim ušiam. Žiadne slovo vám neunikne. Zároveň si môžete vychutnať skvelú čistotu priestorového zvuku aj pri vyššej hlasitosti. 

Operačný systém VIDAA U5.0 rozumie vašim potrebám

Rýchly a ľahko ovládateľný operačný systém VIDAA U5.0 otvára dvere do sveta nekonečnej zábavy. Vyberte si obsah, ktorý vám vyhovuje, z platforiem ako Netflix, YouTube, Amazon Prime alebo VOYO a Lepšia TV.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 43 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Hisense 43A6G televízor

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Richard

14. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca