Hisense 43AE7010F

Zobraziť

Uhlopriečka: 43 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA, Elektronický informačný list

Uhlopriečka

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Smart LED televízor Hisense 43AE7010F, uhlopriečka 43“ (108 cm), 4K Ultra HD, 3840 × 2160, operačný systém VIDAA, 60 Hz, DVB-T2/T/C/S2/S, 3× HDMI 2.0, 2× USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN pripojenie, Hbb TV, CI, kompozitný video vstup, Youtube, Netflix, VESA 200×200, energetická trieda G

UHD Smart TV Hisense A7010F

UHD Smart TV Hisense A7010F je základným produktovým radom v portfóliu 4K televízorov Hisense. Prináša moderný bezrámčekový dizajn, realistický obraz s podporou HDR 10+/HLG a vysokokvalitný zvuk s technológiou DTS Studio Sound. Vyladený operačný systém VIDAA zaručuje skvelý používateľský zážitok s rýchlym prístupom k online obsahu.

HDR 10+/HLG

Inteligentné televízory Hisense 4K umožňujú prehrávať obsah HDR z kompatibilných zdrojov, ako sú prehrávače diskov 4K Blu-ray, PlayStation, XBOX alebo flash disky USB. Umožňujú aj streamovanie z niektorých poskytovateľov VOD. Presnejšie upravujú úrovne jasu a farieb samostatne pre každú scénu. Poskytujú jasnejší a presnejší obraz v oblastiach s tieňmi, viac detailov vo svetlých oblastiach a celkovo živšie farby.

Ultra Dimming

Technológia Hisense Ultra Dimming aplikuje na každú oblasť obrazovky rôzne krivky zvýraznenia kontrastu, čím rozširuje vizuálny kontrast celého obrazu aj jednotlivých detailov. Ponúka lepší kontrast, pokiaľ ide o detaily aj celý obraz.

Herný režim

Herný režim zvyšuje vaše šance na výhru tým, že výrazne znižuje vstupné oneskorenie. Krátke oneskorenie medzi vstupom a reakciou obrazovky je mimoriadne dôležité pre rýchle, pretekárske, akčné alebo športové hry. Dáva vám možnosť urobiť dobre načasovaný ťah, keď hráte agresívne. Vstupné oneskorenie na televízoroch Hisense môže klesnúť až na 16 ms.

Štúdiový zvuk DTS

DTS Studio Sound je pokročilé riešenie priestorového zvuku, ktoré presne extrahuje a umiestňuje jednotlivé zvuky pre priestorový zvuk, ktorý vás doslova pohltí, a to prostredníctvom integrovaných reproduktorov televízora Hisense. Aby bol zvukový zážitok úplný, implementujú sa techniky následného spracovania a psychoakustické techniky na zabezpečenie 3D zvuku, ktorý zodpovedá 3D video obsahu; tým sa dosiahne dostatok basov, zvýraznenie dialógov a konzistentná a vyvážená hlasitosť v rámci celého obsahu.

Operačný systém VIDAA

Na operačnom systéme VIDAA pre inteligentné televízory Hisense pracuje medzinárodný výskumný a vývojový tím už viac ako 10 rokov. Výsledkom je rýchle, prispôsobiteľné a bezpečné používateľské rozhranie. Systém tiež optimalizuje kvalitu obrazu a zvuku automatickým a inteligentným rozpoznávaním scén pomocou pokročilých algoritmov. Všetok obsah z aplikácií, televíznych kanálov, zariadení HDMI atď. možno rozpoznať a upraviť prostredníctvom databázy v cloude, aby sa dosiahol čo najlepší zážitok zo sledovania.

Aplikácia Remote NOW

Stiahnite si aplikáciu Remote NOW na Google Play alebo Apple App Store a použite telefón ako diaľkový ovládač. Telefón môžete používať na pohodlné zadávanie textu a ako myš na prezeranie obrázkov, prehrávanie prezentácií a videí z telefónu prostredníctvom aplikácie. Pomocou aplikácie Remote NOW môžete jednoducho a pohodlne premietať obsah telefónu na obrazovku televízora.   

Bluetooth

Jednoducho pripojte televízor k slúchadlám alebo reproduktorom cez Bluetooth a získajte požadovaný zvukový zážitok.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 43 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Hisense 43AE7010F

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Martina

23. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Skvela


Tomáš

18. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • úžasný zvuk a aj obraz
  • rýchle odozvy
  • cena
  • aplikácie
  • rýchle pripojenie na internet
  • prehľadný a malý diaľkový ovládač
  • Jedine čo ma sklamalo bol kuriér ktorý nedal žiadnu info o termíne dodania a aj to doviezol dost tazku tv 2 ulice ďalej.

Skvelá telka, s manželkou sme ostali príjemne prekvapení keď sme ju zapli a ohúril nás číry 4k obraz a 3D zvuk. Za túto cenu nemá konkurenciu.


Martin

27. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá