Hisense 50E76GQ televízor

Zobraziť


Televízor, Smart: Áno, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 127 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 60 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilný s Amazon Alexa, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info

Uhlopriečka


Cena 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 49,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smart QLED televízor Hisense 50E76GQ v sivej farbe s Direct LED podsvietením, 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a 50“ uhlopriečkou (125 cm) prinesie do vašej domácnosti kvalitný obraz s vysokým kontrastom a so živými realistickými farbami (Dolby Vision), ktorý si s určitosťou zamilujete. Špecifikom je operačný systém VIDAA U5.0, výnimočný zvuk (Dolby Atmos), herný režim, Bluetooth, Wi-Fi, DLNA či HbbTV 2.0. Disponuje trojicou vstupov HDMI (na pripojenie hernej konzoly či Blu-Ray prehrávača), dvojicou USB portov (na prehliadanie fotiek alebo filmov z externého úložiska) či vstavanými reproduktormi s výkonom 2× 10 W.

Ešte bližšie k realite 

Priblížte sa k realite vďaka špičkovej technológii 4K QLED v podaní Hisense E76GQ. Vychutnajte si plynulú a rýchlu akciu vo svojej obľúbenej hre a zlepšite svoje šance na výhru. Nechajte až bilión rôznych odtieňov odhaliť pravú tvár reality. Podľahnite charizmatickému zvuku Dolby Atmos a vychutnajte si divadelný zážitok z obľúbených filmov. 

Viac ako 1 bilión farieb

Technológia Quantum Dot Colour (QLED) predstavuje revolúciu v oblasti farebného zobrazovania. Je poháňaný kvantovými bodmi vo forme mikroskopických nanokryštálov, ktoré pomáhajú s veľkou presnosťou rozlišovať červenú, zelenú a modrú farbu. Tie sú potom zdrojom celej škály plynulo gradujúcich farieb. Konečne aj v televízii môžete vidieť farby tak, ako ich vytvorila príroda. 

Spojenie Dolby Vision a HDR

Dolby Vision posúva HDR na ešte vyššiu úroveň. Konečne si môžete vychutnať zážitok podobný tomu, ktorý ste poznali len v kine. Pre každú novú scénu sa obraz optimalizuje na dosiahnutie maximálneho efektu. Snímka za snímkou sa zväčšuje hĺbka kontrastu medzi najsvetlejšími a najtmavšími odtieňmi. Výsledkom je ešte kvalitnejší a realistickejší obraz. 

Buďte priamo uprostred diania s technológiou Dolby Atmos

Sofistikovaná technológia Dolby Atmos prináša zvuk do každého kúta. Namiesto toho, aby ste sa na príbeh len pozerali, stávate sa jeho súčasťou. Pripravte sa na 3D zvukový zážitok, ktorý vás pohltí. 

Športový režim vás prenesie na štadión 

Keď televízor rozpozná športové vysielanie, prepne sa do špeciálneho športového režimu, ktorý vám poskytne pocit, že ste priamo na tribúne. Sledovanie športových zápasov si užijete ako nikdy predtým. 

Herný režim zvyšuje vaše šance na výhru 

Nič vám nebráni vyhrať. Staňte sa jednotkou vďaka hernému režimu, ktorý robí akciu plynulejšou a scény prehľadnejšími. Vstupné oneskorenie sa skrátilo na 20 ms. 

Automatická optimalizácia obrazu  

Technológia AI Picture Optimization vždy vyťaží z obrazu a zvuku to najlepšie, či už ide o šport, akciu alebo animáciu. V reálnom čase mení nastavenia televízora podľa 11 pripravených scenárov, takže si môžete byť istí, že dostávate obsah v najlepšej možnej kvalite.

Získajte obsah rýchlo a intuitívne pomocou aplikácie VIDAA U5.0

Operačný systém VIDAA U5.0 vám poskytuje prístup k moru zábavy a zároveň šetrí váš čas. Dokáže bleskovo spustiť televízor a v niekoľkých krokoch vás nasmeruje na váš obľúbený obsah.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 50 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Hisense 50E76GQ televízor

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Miroslav

28. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaVladimír

6. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca