Hisense 58A6BG


Uhlopriečka: 57.5 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA Viac info


Cena 459,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart televízor Hisense 58A6BG s Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a 58" uhlopriečkou (146 cm) prinesie do vašej domácnosti kvalitný obraz so skvelým kontrastom a živými farbami, ktorý si s určitosťou zamilujete.

4K Ultra HD LED - zobrazuje aj tie najmenšie detaily

Rozlíšenie 4K

Získajte dokonale čistý obraz so 4-násobným rozlíšením obrazoviek Full HD. Obrazovka je rozdelená na 8 miliónov pixelov, takže s veľkou presnosťou zobrazuje aj tie najjemnejšie detaily. Vychutnajte si dokonalú podívanú pri sledovaní obľúbených filmov a seriálov s úžasným kontrastom a farbami.

Získajte obsah rýchlo a intuitívne pomocou aplikácie VIDAA

Operačný systém VIDAA vám poskytuje prístup k množstvu zábavy a zároveň šetrí váš čas. Dokáže bleskovo spustiť televízor a v niekoľkých krokoch vás nasmeruje na váš obľúbený obsah. (VIDAA podporuje služby Netflix, YouTube, Disney+, Facebook Watch, Voyo, Lepšia TV, Sledovanie TV, Apple TV+, Antik TV)

Ešte lepší obsah zo služby Netflix s technológiou Dolby Vision IQ

Tento televízor sa dodáva s prémiovým balíkom na následné spracovanie zvuku a videa. Technológia Dolby Vision IQ odhalí inak skryté detaily aj v najtmavších oblastiach obrazu. Nechajte sa ohromiť lepšou dynamikou a živšími farbami, a to aj pri sledovaní programov z obľúbenej streamovacej platformy.

Technológia DTS Virtual:X

Technológia DTS Virtual:X si hravo poradí so všetkým hlukom. Každý dôležitý rozhovor sa tak bezpečne dostane k vašim ušiam. Žiadne slovo vám neunikne. Zároveň si môžete vychutnať skvelú čistotu zvuku aj pri vyšších hlasitostiach. Pripravte sa na 3D zvukový zážitok, ktorý vás pohltí.

Herný režim zvyšuje vaše šance na výhru

Nič vám nebráni vyhrať. Staňte sa vodcom vďaka hernému režimu, ktorý robí akciu plynulejšou a scény prehľadnejšími. Vstupné oneskorenie je znížené na 20 ms.

Športový režim vás prenesie na štadión

Keď televízor rozpozná športové vysielanie, prepne sa do špeciálneho športového režimu, ktorý vám poskytne dojem, že sedíte priamo na tribúne. Sledovanie športových zápasov si užijete ako nikdy predtým.

UHD AI Upscaler - inteligentný displej 4K

Technológia AI automaticky upravuje obraz v reálnom čase a optimalizuje kvalitu zobrazenia. To zaručuje najplynulejší obraz a pohyb aj pri zhoršenom signáli.

Wifi 6 a Bluetooth

Nechcete si kaziť filmové večery zdĺhavým načítavaním, ktoré sa nikdy neskončí? Doprajte si kvalitné pripojenie Wifi 6. Poradí si aj s vynikajúcim rozlíšením, takže sa môžete ešte viac zabaviť. Tento televízor je tiež vybavený konektorom HDMI2.1 eARC na pripojenie k domácemu stereo systému a bezdrôtovým pripojením Bluetooth. Vďaka tomu si môžete naplno vychutnať filmový zážitok, zatiaľ čo ostatní členovia domácnosti môžu pracovať. Zostaňte v spojení!

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 57.5 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense 58A6BG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené