Hisense 58A76GQ televízor

Zobraziť


Uhlopriečka: 58 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA Viac info


Cena 649,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Smart QLED televízor Hisense 58A76GQ v sivej farbe so 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a 58“ uhlopriečkou (146 cm) prinesie do vašej domácnosti kvalitný obraz s vysokým kontrastom a so živými realistickými farbami (Dolby Vision IQ), ktorý si s určitosťou zamilujete. Samozrejmosťou je vysoký dynamický rozsah HDR a podporovaná je tiež technológia HLG a HDR10+ pre optimálnu úpravu jasu a farieb. Špecifikom je operačný systém VIDAA, výnimočný zvuk (Dolby Atmos), herný režim, Bluetooth, Wi-Fi, DLNA či HbbTV. Disponuje trojicou vstupov HDMI (na pripojenie hernej konzoly či Blu-Ray prehrávača), dvojicou USB portov (na prehliadanie fotiek alebo filmov z externého úložiska) či vstavanými reproduktormi s výkonom 2× 10 W.

SMART QLED televízor Hisense radu A7GQ

Televízor Hisense A7GQ vybavený pokročilou QLED obrazovkou a podporou moderných technológií Dolby Vision a Dolby Atmos k vám domov prinesie dokonalý audiovizuálny zážitok. Farebnú paletu s miliardou odtieňov, z ktorých sa vám zatočí hlava. Zvuk opanuje priestor a dotkne sa každého centimetra vášho tela. Príbehy z filmov začnite prežívať doslova na vlastnej koži. Užijete si tiež rýchly operačný systém VIDAA napojený na obľúbené streamovacie platformy, kde si vyberte obsah podľa vášho gusta. Naservírovaný ho budete mať, než poviete švec. Táto televízia sa spustí za neuveriteľných 1,7 sekúnd. Iba vašim hlasom, keď si to budete priať. Povolajte do vašich služieb technológie, ktoré dávajú zmysel.

Farby, ktoré vás prebudia k životu

Ste realisti? Chcite to isté aj po vašej televízii. Obraz taký, aký skutočne je. Nič viac, nič menej. Ak v niečom táto televízia nemá konkurenciu, potom to sú farby. Veľký krok vpred v reprodukcii farieb predstavuje technológia Quantum Dot Colour (QLED), ktorá vám dokáže sprostredkovať viac ako miliardu rôznych farieb a odtieňov. Čo za tým stojí? Kvantové bodky v podobe mikroskopických nanokryštálov pomáhajú s veľkou presnosťou rozlíšiť červenú, zelenú a modrú, ktoré sú ďalej zdrojom celej škály plynulo gradujúcich autentických farieb. Žiadny mdlý a nudný obraz bez energie, ale život plný farieb. Presne taký, ako ho poznáme.

Dolby Vision a Dolby Atmos pre ešte lepšie farby a zvuk

Televízia A7GQ podporuje audiovizuálne technológie Dolby Vision a Dolby Atmos, ktoré využívajú veľké hollywoodske spoločnosti alebo platforma Netflix. Zažijete obraz plný detailov a autentický priestorový zvuk presne taký, aký ho zamýšľali sami tvorcovia. Rozdiel oproti bežnému obrazu uvidíte na prvý pohľad. Svetlé farby sú jasnejšie, čierna ešte temnejšia. Svoje uši rozmaznáte čistým a všadeprítomným zvukom. Aj bez špeciálnych reproduktorov. Obsahu dostupného v Dolby Vision a Atmos stále pribúda. A tak si v najvyššej možnej kvalite užijete napríklad najnovšie Marvelovky a stovky ďalších titulov z platforiem, ako je Netflix alebo Disney+.

Inteligentné rozpoznávanie vyťaží z každej scény maximum

Či už sledujete športový zápas, animovaný film alebo správy, umelá inteligencia to rozpozná a nastaví obraz a zvuk za vás. S funkciou AI Picture Optimization nemusíte nič riešiť, a napriek tomu máte istotu, že si vždy odnesiete maximálny zážitok.

Hrajte prvú ligu

Priaznivci hier, nastražte uši! S televíziou Hisense A7GQ získavate v každom súboji silného parťáka. Jednoducho vložte hernú konzolu a nastaví sa vám automaticky herný mód s funkciou nízkej latencie (ALLM) a variabilnej frekvencie (VRR). Vstupné oneskorenie sa zníži na menej ako 20 mikrosekúnd. Pretože rozhodnúť môže každý okamih.

Operačný systém VIDAA 5.0

Než napočítate do … jednej. Operačný systém VIDAA U5.0 spustí televíziu za neuveriteľných 1,7 sekundy. Okrem rýchlosti vás VIDAA U5.0 prekvapí aj intuitívnym užívateľským rozhraním a možnosťou personalizácie. Obsah z platforiem ako Netflix, Amazon Prime, RedBull TV, Facebook Watch alebo UEFA budete mať ako na dlani.

Hlasové ovládanie VIDAA

Je nedeľné ráno a vy si môžete zapnúť váš obľúbený program bez toho, aby ste pohli brvou. Jediné, čo vám stačí, je váš hlas. Môžete ním zapnúť a vypnúť televíziu, regulovať hlasitosť alebo prepínať kanály. Na hľadanie zatúlaného ovládača už budete len spomínať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 58 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Hisense 58A76GQ televízor

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Roman

8. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Funguje

Daniel

2. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


super kvalitný QLED 4K nádherný ostrý obraz je absolútne dokonalý


Martina

4. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené