Hisense 65A6G

Televízor, Smart: Áno, LED obrazovka, Uhlopriečka: 163,9 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 60 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilný s Amazon Alexa, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Nie, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart LED televízor Hisense 65A6G v čiernej farbe s Direct LED podsvietením, 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a 65“ uhlopriečkou (163,9 cm) prinesie do vašej domácnosti kvalitný obraz s vysokým kontrastom a so živými realistickými farbami (Dolby Vision), ktorý si s určitosťou zamilujete. Špecifikom je operačný systém VIDAA U5.0, multidimenzionálny zvuk (DTS Virtual:X), herný režim s nízkou latenciou, Bluetooth, Wi-Fi, DLNA či HbbTV 2.0. Disponuje trojicou vstupov HDMI (na pripojenie hernej konzoly či Blu-Ray prehrávača), dvojicou USB portov (na prehliadanie fotiek alebo filmov z externého úložiska) či vstavanými reproduktormi s výkonom 2× 8 W.

Neunikne vám žiadny detail 

Tento cenovo dostupný televízor s rozlíšením 4K Ultra HD a podporou pokročilej technológie Dolby Vision HDR prináša veľkolepý zážitok, pri ktorom vám neunikne žiadny detail. Doprajte si skutočne jemné rozlíšenie a vychutnajte si kontrasty, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Zvuková technológia DTS Virtual:X automaticky oddeľuje dialógy od pozadia, aby ste si mohli vychutnať plynulý zážitok. Rýchly prístup k zaujímavému obsahu zabezpečuje VIDAA U5.0, jeden z najrýchlejších operačných systémov na trhu.  

Každý detail je dôležitý

Kombinácia technológií Dolby Vision, Depth Enhancer a Ultra Dimming zaručuje vynikajúcu kvalitu obrazu. Žiadne detaily sa nestrácajú, dokonca ani v tmavých a svetlých oblastiach. 

Ideálne pre športových fanúšikov 

V športe ide o rýchlosť a presnosť. Obidve funkcie sa dajú preniesť na obrazovku pomocou funkcie Smooth Motion, ktorá identifikuje pohyb a rekonštruuje pixely, aby sa dosiahol jasný a plynulý prechod. Televízor sa navyše môže automaticky prepnúť do športového režimu, aby ste si mohli vychutnať dokonalú atmosféru štadióna. 

Najlepšia kvalita obrazu v každej situácii 

Pomocou umelej inteligencie pri optimalizácii obrazu si môžete byť istí, že každá scéna sa vám zobrazí v najvyššej možnej kvalite. Každú sekundu sa rozpozná a optimalizuje 11 scenárov.  

Pútavý zvuk a čisté dialógy 

Technológia DTS Virtual:X si hravo poradí so všetkým hlukom. Každý dôležitý dialóg sa tak bezpečne dostane k vašim ušiam. Žiadne slovo vám neunikne. Zároveň si môžete vychutnať skvelú čistotu priestorového zvuku aj pri vyššej hlasitosti. 

Operačný systém VIDAA U5.0 rozumie vašim potrebám

Rýchly a ľahko ovládateľný operačný systém VIDAA U5.0 otvára dvere do sveta nekonečnej zábavy. Vyberte si obsah, ktorý vám vyhovuje, z platforiem ako Netflix, YouTube, Amazon Prime alebo VOYO a Lepšia TV.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense 65A6G

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami