Hisense 65A9G

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −25 %

NAY Techbox roka 2021

NAY Techbox roka 2021

Nominácia


Uhlopriečka: 65 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA, Elektronický informačný list


Cena 1 499,00 €

Zľava 25 % z pôvodnej ceny: 1 990,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 29,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Ultratenký OLED televízor Hisense 65A9G poskytuje 4K Ultra HD rozlíšenie, 65" uhlopriečku, podporu HDR a sadu vstavaných reproduktorov s výkonom 100 W.

Pripravte sa na farebnú revolúciu

Televízor A9G uspokojí nároky aj náročných divákov. Je nadupaný modernými technológiami, disponuje ultratenkým dizajnom, vďaka ktorému bude ozdobou každého moderného interiéru, a poskytuje brilantný obraz podobný realite. Unikátna technológia OLED prináša široký zorný uhol, prirodzené farby a čierna bude naozaj čierna. 

Certifikácia IMAX

Certifikácia IMAX Enhanced je zárukou výbornej kvality obrazu a zvuku. Tento televízor spĺňa prísne definované požiadavky inžinierov IMAX a DTS na digitálne remasterovaný obraz a vysoko výkonný zvuk. Sledujte filmy v rovnakej kvalite, akú zamýšľali filmári. 

Jasnejšie farby a výraznejšia čierna vďaka OLED

Obrazovka vytvorená technológiou OLED nepotrebuje podsvietenie. Každá jednotlivá dióda s veľkosťou jedného pixelu má svoje vlastné svetlo, ktoré funguje nezávisle na ostatných. Nevyužitá dióda môže úplne zhasnúť, a to je tiež dôvod, prečo bude čierna ešte čiernejšia. Tešiť sa môžete tiež na širokú paletu farieb, ktorá sa maximálne približuje reálnemu svetu.

Ultratenký dizajn

Obdivovateľov minimalizmu poteší ultratenký dizajn obrazovky. Vyspelá technológia výroby umožnila stenčiť obrazovku natoľko, že vizuálne splýva s okolím.

Obraz vyšperkovaný k dokonalosti

Televízor A9G je príklad súhry niekoľkých obrazových technológií pre čo najlepší efekt. Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) je samozrejmosťou. Sledovanie obrazu v tejto kvalite však dostane nový rozmer vďaka schopnosti zobraziť extrémne vysoký jas. Realistickosť obrazu je podporená prirodzenými farbami a hlbokým kontrastom. Nechýba ani podpora HLG a HDR10+ a certifikácia UHD Premium. Čerešničkou na torte je technológia Dolby Vision IQ, ktorá upravuje vlastnosti obrazu na základe aktuálneho obsahu a svetelných podmienok. 

Zvuk, ktorý sa vám dostane pod kožu

Zvuk nijak nezaostáva za obrazom. Skvelý zážitok z hudby a zvukových efektov zaisťujú 2 špičkové reproduktory spoločne so sadou predných reproduktorov a subwoofera. Funkcia dodatočného spracovania zvuku DTS Virtual:X a Dolby Atmos poskytne prvotriedny zvukový zážitok z priestorového zvuku. Výkon audio zostavy je 100 W.

Vychutnajte si radosť z pohybu

Funkciu Ultra Motion oceníte hlavne pri sledovaní športu a rýchlych akcií. V kombinácii so 120 Hz panelom televízora bude pohyb plynulý, bez otrasov a prerušení a vy uvidíte všetky detaily pri pohybujúcich sa objektoch. 

Inteligentná adaptácia na okolité prostredie

Jas a kontrast sa automaticky prispôsobuje tomu, koľko je práve v miestnosti svetla. Vďaka senzoru okolitého svetla už nebude záležať na tom, či je deň alebo noc. Vždy sa môžete spoľahnúť na perfektný obraz bez rušivých elementov. 

Rýchly operačný systém VIDAA U5.0

Obsah z aplikácií, ako je YouTube, Netflix, Amazon Prime alebo Voyo, sa k vám dostane jednoduchým stlačením tlačidla. Operačný systém VIDAA U5.0 vás nenechá čakať, spúšťa televízor za neuveriteľných 1,7 sekundy.  

Zatočte s modrým svetlom

Modré svetlo z obrazoviek nášmu organizmu nerobí dobre, a to predovšetkým pred spánkom. Riešením nemusí byť odpustiť si večer svoj obľúbený program, ale zvoliť si správnu technológiu. Tento televízor vyžaruje nízku hladinu modrého svetla, čo potvrdzuje certifikácia spoločnosti TÜV Rheinland. Chcite pre seba a celú svoju rodinu to najlepšie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2021

NAY Techbox roka 2021

Nominácia

0,0 / 5

0 recenzií Hisense 65A9G

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené