Hisense 65AE7000F

Zobraziť


Uhlopriečka: 65 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA Viac info


Cena 649,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Ultratenký Smart LED televízor Hisense 65AE7000F v čiernom farebnom prevedení s Direct LED podsvietením prinesie do vašej domácnosti kvalitný obraz s vysokým kontrastom a so živými realistickými farbami, ktorý si s určitosťou zamilujete. Ponúka 4K Ultra HD rozlíšenie (3840 x 2160), 65“ uhlopriečku (163 cm), technológie HDR 10+/HLG, UHD Upscaling, WiFi, LAN, Bluetooth a operačný systém VIDAA U3.0 so zjednodušeným používateľským rozhraním. O pohlcujúci a hlboký priestorový zvuk sa postarajú technológie DTS Studio Sound a Dolby Audio s výkonom reproduktorov 16 W. Disponuje trojicou vstupov HDMI (na pripojenie hernej konzoly či Blu-Ray prehrávača), dvojicou USB portov (na prehliadanie fotiek alebo filmov z externého úložiska), Smart aplikáciami (Netflix, YouTube, VOYO, Deezer) a podporuje HbbTV, ktoré vám otvorí dvere k hybridnému obsahu.

Skvelý obraz 4K

Hisense AE7000F ponúka vysokokvalitný obraz 4K Ultra HD s technológiou HDR 10+/HLG. Vynikajúci obraz dopĺňa priestorový zvuk s technológiou DTS Studio Sound. Intuitívny systém VIDAA so širokou ponukou aplikácií zaručuje jednoduché používanie.

Maximálne detaily, verné farby

Smart televízor Hisense AE7000F podporuje zobrazenie HDR (vysoký dynamický rozsah), ktoré vás poteší vernými farbami a vynikajúcimi detailmi. Stačí pripojiť externé úložné zariadenie USB alebo sledovať obľúbené seriály z obľúbenej služby VOD. Ak ste vášnivý hráč, technológiu HDR oceníte aj pri používaní herných konzol PlayStation alebo XBOX.

Skvelý kontrast v každej časti obrazovky

Technológia Hisense Ultra Dimming zvyšuje kontrast v každej časti obrazovky, aby lepšie vynikol. Obľúbené programy v rozlíšení HD alebo Full HD tak získajú väčšiu hĺbku, jasnosť a ostrosť, čím sa priblížia rozlíšeniu 4K.

Priestorový zvuk v obývacej izbe

Integrované reproduktory modelu Hisense AE7000F využívajú technológiu DTS Studio Sound, ktorá poskytuje skvelý priestorový zvuk. Televízor využíva aj postprocesing a psychoakustické techniky na dosiahnutie čo najlepšieho 3D zvuku. Vychutnajte si pôsobivé basy, čisté dialógy a konzistentnú hlasitosť. 

Viac zábavy s operačným systémom VIDAA

Operačný systém VIDAA 3.0 ponúka všetko, čo očakávate od moderného inteligentného televízora. Intuitívne, citlivé používateľské prostredie s prispôsobiteľnými ovládacími prvkami. Prístup k obľúbeným aplikáciám, ako sú Netflix, Amazon Prime video, YouTube a mnohé ďalšie.

Ovládač v telefóne

Ovládajte inteligentný televízor Hisense AE7000F pomocou mobilného telefónu s aplikáciou Remote NOW. Stačí spárovať mobilný telefón s televízorom, ktorý potom môžete ovládať, alebo zrkadliť obsah zo smartfónu priamo na obrazovke televízora. Aplikácia je vhodná aj na pohodlné zadávanie textu alebo jednoduché prehliadanie, keď telefón používate ako myš.

Hisense AE7000F s pripojením Bluetooth

Bezdrôtové pripojenie Bluetooth vám umožňuje pripojiť k televízoru Hisense AE7000F rôzne zariadenia, ako sú slúchadlá, soundbar alebo bezdrôtové reproduktory, aby ste získali čo najlepší zážitok z počúvania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Hisense 65AE7000F

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jaroslav

6. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • pomer cena / výkon
  • Perfektna tv v takejto cenovej hladine

Milan

4. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • Dobrý televízor hisense kvalita cena výkon je to super.

Dobrý televízor hisense kvalita cena výkon je to prosto super.