Hisense 65U8HQ

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Elektronický informačný list

EISA AWARD Best Product 2022-2023

EISA AWARD Best Product 2022-2023

Premium LCD TV Hisense 65U8HQ

NAY Techbox roka 2022

NAY Techbox roka 2022

Nominácia TV


Televízor, Smart: Áno, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 163,9 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 120 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilný s Amazon Alexa, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 1 299,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 25,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 129,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a 2 ocenenie

Popis produktu

Elegantný Mini LED televízor Hisense 65U8HQ ponúka 4K Ultra HD rozlíšenie (3840 × 2160), 65" (164 cm) uhlopriečku, technológie Quantum Dot Colour, Dolby Atmos a Vision IQ, funkciu Full Array Local Dimming, frekvenciu panelu 120 Hz či operačný systém VIDAA.

Nová podoba svetla a tieňa

Užite si premyslenú hru svetla a tieňa s televízorom Mini-LED 4K Ultra HD premium. Mini LED diódy, ktoré sú až 50x menšie ako bežné LED diódy, prinášajú do obrazu vysokú mieru presnosti. Obraz vás dostane svojimi detailmi, ktoré sa ani v tmavých častiach nestratia. Navyše je televízia vybavená technológiou Quantum Dot Colour, ktorá privádza na scénu až 1 bilión nádherných farebných odtieňov, ktoré sú inšpirované prírodou a poskytnú vám strhujúci realistický zážitok.

Získajte obsah rýchlo a intuitívne s VIDAA

Operačný systém VIDAA vám sprístupní more zábavy a pritom ušetrí čas. Vie spustiť televíziu rýchlosťou blesku a navedie vás k vášmu obľúbenému obsahu v niekoľkých krokoch. (VIDAA podporuje služby Netflix, YouTube, Disney+, Facebook Watch, Voyo, Lepšia TV, Sledovanie TV, Apple TV+, Antik TV)

Ušité na mieru rýchlym scénam 

S obnovovacou frekvenciou 120 Hz bude váš obraz ostrý a plynulý, či už sleduje futbalový zápas alebo akčný film. Funkcia MEMC a športový mód si poradia aj s najrýchlejšou akciou. Dynamický algoritmus ušitý na mieru pohyblivým objektom odstráni nežiaduce ruchy, pričom nechá vyniknúť aj tie najjemnejšie detaily obrazu.

Jas a detail bez kompromisu

Funkcia Full Array Local Dimming mapuje obraz a rozdeľuje ho do 100 nezávisle fungujúcich zón. V každej prebieha individuálne nastavovanie kontrastov tak, aby ste neprišli o detaily ani vo veľmi tmavých či naopak žiarivých oblastiach.

Ešte kvalitnejší obsah z Netflixu s Dolby Atmos & Vision IQ

Tento televízor je vybavený prvotriednym balíčkom pre následné spracovanie zvuku a obrazu. Technológia Dolby Vision IQ vám poodhalí skôr skryté detaily aj v tých najtemnejších oblastiach obrazu. Nechajte sa prekvapiť kvalitnejšou dynamikou a živšími farbami napríklad pri sledovaní relácií z vašej obľúbenej streamovacej platformy. O prvotriedny viacrozmerný zvuk sa postará technológia Dolby Atmos. Hlasy vašich hrdinov a všetky zvuky zostúpia k vám a vtiahnu vás do príbehu.

S IMAX Enhanced sa budete cítiť ako v kine

Certifikácia IMAX Enhanced je zárukou výbornej kvality obrazu a zvuku. Táto televízia spĺňa prísne definované požiadavky IMAX a DTS na digitálne remasterovaný obraz a vysoko výkonný zvuk. Sledujte filmy v rovnakej kvalite, akú zamýšľali filmári. Urobte zo sledovania TV priamo umelecký zážitok.

Herný režim zvýši šancu na výhru

V ceste za víťazstvom vás už nič nezastaví. Staňte sa jednotkou vďaka hernému módu, s ktorým budú akcie plynulé a scény jasnejšie. Oneskorenie vstupu je znížené až na 20 ms, teda je každé stlačenie ovládača vašej konzoly prakticky ihneď prevedené do činu priamo v hre. Žiadny okamih vám neutečie. S pripojením HDMI 2.1 máte nielen zaistenú kompatibilitu s vašou hernou konzolou, ale tiež sa postará o stabilitu prenosu aj pri vysokých herných detailoch.

VRR 120 Hz pre tých najnáročnejších hráčov

Herný režim Pro pomocou softvérovej optimalizácie efektívne znižuje oneskorenie aj chvenie obrazu. Zaistí vám tak tie najlepšie možné podmienky pre excelentné výsledky, a to v národnom súboji aj pri piatkovej hre s priateľmi. Premenná obnovovacia frekvencia (VRR) 120 Hz sa postará o nadštandardne plynulý obraz, ktorý vám pomôže udržať si maximálny prehľad aj v tých najdivokejších prestrelkách. Hranie s aktívnou funkciou Dolby Vision navyše ďalej obohacuje už aj tak mimoriadny zážitok.

Športový mód vás prenesie na štadión

Televízor sa po detekcii športového prenosu sama prepne do špeciálneho športového módu, ktorý vám poskytne dojem, ako by ste sedeli priamo na tribúne. Užijete si sledovanie športových zápasov ako nikdy predtým.

UHD AI Upscaler – inteligentné 4K zobrazenie

Technológia AI automaticky nastavuje obraz v reálnom čase a optimalizuje kvalitu zobrazenia. Zaručuje tak najjemnejší obraz a pohyb aj pri zhoršení signálu.

Spojenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť: Wifi 6 a Bluetooth

Nechcete si už kaziť svoje filmové večery zdĺhavým loadovaním, ktoré neberie konca? Doprajte si kvalitné pripojenie Wifi 6. Poradí si aj s výborným rozlíšením a vy si tak užijete ešte viac zábavy. Tento televízor je navyše vybavený konektorom HDMI2.1 eARC pre napojenie na systém home stereo a bezdrôtovým spojením Bluetooth. To vám umožní vychutnať si svoj filmový zážitok naplno, zatiaľ čo ostatní členovia domácnosti môžu treba pracovať. Buďte v spojení!

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Ocenenie a hodnotenia produktov

EISA AWARD Best Product 2022-2023

EISA AWARD Best Product 2022-2023

Premium LCD TV Hisense 65U8HQ

NAY Techbox roka 2022

NAY Techbox roka 2022

Nominácia TV

0,0 / 5

0 recenzií Hisense 65U8HQ

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené