Hisense 75U8KQ

  • Zľava 10 %

Elektronický informačný list

EISA Award Best Product 2023-2024

EISA Award Best Product 2023-2024

Mini LED TV

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia TV


Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 190,5 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 144 Hz, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilný s Amazon Alexa, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Uhlopriečka


Cena 1 789,00 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 1 989,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 35,78 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 298,17 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a 3 ocenenie

Popis produktu

Elegantný Smart ULED televízor Hisense 75U8KQ ponúka 4K Ultra HD rozlíšenie (3840×2160), 75" (189 cm) uhlopriečku, technológie Quantum Dot Colour, Dolby Atmos, Dolby Vision IQ a Mini LED PRO či operačný systém VIDAA.

144Hz Game Mode Pro

Ponorte sa do akcie a hrajte ako majster v režime Game Mode Pro. Vďaka mimoriadne presnej obnovovacej frekvencii (VRR) a automatickému režimu s nízkou latenciou (ALLM) v kombinácii so 144 Hz si môžete vychutnať plynulejšie hranie a rýchlejšiu odozvu. 

Quantum Dot Colour

Televízory s technológiou Quantum Dot sa môžu pochváliť účinnou technológiou pre jasné a presné farby. Použitím kvantových bodov na vyžarovanie extrémne presných vlnových dĺžok svetla vytvára Quantum Dot Color možnosť sledovať miliardy nových odtieňov pri neuveriteľne pôsobivých úrovniach jasu. 

Hi-View Engine

Hi-View Engine je mozgom a hnacou silou hladkého fungovania televízora. Výkonná neurónová sieť dôsledne optimalizuje obraz pre špičkový audiovizuálny zážitok prostredníctvom analýzy záberov v reálnom čase a zároveň sa stará o komplexné funkcie, ako je napríklad 4K upscaling a vylepšenie farieb, vďaka čomu aj menej kvalitné video vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Total HDR Solution

Vďaka podpore HDR a všetkých hlavných formátov vrátane Dolby Vision, HDR10, HDR10+ a HLG ponúka televízor špičkovú technológiu kvality obrazu. Už nikdy sa nemusíte obávať nízkej kvality alebo kompatibility. Jednoducho si vyberte a prehrávajte akýkoľvek obsah s vedomím, že si ho vďaka širokej škále formátov HDR vychutnáte s dokonalými detailmi, vylepšenými farbami a hlbšou čiernou.

Dolby Vision Atmos

Nenechajte zaniknúť ani jeden detail. Pri sledovaní obľúbených relácií a filmov sa hlbšie spojte s technológiou Dolby Vision Atmos. Táto technológia vytvára hlbšie prepojenie s príbehmi a postavami, čím vás vtiahne do deja.

IMAX Enhanced

Televízor Hisense IMAX Enhanced je certifikovaný spoločnosťou IMAX a poprednými hollywoodskymi technickými špecialistami, aby poskytovali kvalitu obrazu IMAX a zvuk s podporou DTS z pohodlia vášho domova. Ponorte sa hlbšie do inovatívneho filmového zážitku na svete a vychutnajte si pohlcujúci audiovizuálny zážitok.

Filmmaker Mode

Vychutnajte si video tak, ako bolo zamýšľané, s režimom Hisense Filmmaker Mode. Upravte obraz na pôvodné nastavenia, aby ste videli detaily, ako je zvuk, pomer strán, farba, počet snímok za sekundu a ďalšie, tak ako boli pôvodne zamýšľané pre čo najautentickejšie zobrazenie diela vášho obľúbeného filmára.

AI Sports Mode

Uvidíte každý detail trávnika, odhodlaný pohľad hráčov a vzrušenie všetkých na tribúnach.

Total Ambient Adaptive

Technológia Total Ambient Adaptive kombinuje funkcie adaptívnych svetelných a farebných senzorov, aby poskytla skutočne majestátny zážitok. Televízor zisťuje jas a teplotu svetla vo vašom okolí a upravuje nastavenia obrazu pre optimálny zážitok zo sledovania, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu okoliu.

VIDAA Smart OS

Jednoduchý prístup k viac ako 150 televíznym staniciam, káblovej a satelitnej televízii, DTV alebo streamovanému obsahu na jednom mieste. Ľahko a rýchlejšie prepínajte medzi celým obľúbeným obsahom.

Game Bar

Herné menu ponúka celý rad nástrojov, ktoré vám poskytnú najlepší herný zážitok, aký technológia ponúka. Od informácií o aktuálnej obnovovacej frekvencii obrazovky a úrovni latencie až po jednoduché nastavenia režimu obrazu. Prekvapte svojich súperov taktickou hrou, ktorá podporuje vaše schopnosti.

EZPlay

Televízor Hisense a soundbar sa k sebe dokonale hodia. Vychutnajte si kalibráciu zvuku jednoducho pomocou diaľkového ovládača televízora s funkciou EZPlay. Prispôsobte si basy a chvenie tak, ako sa vám to páči, a všetko to vizualizujte na televízore Hisense. (Soundbar je možné dokúpiť samostatne.)

Rozšírené možnosti pripojenia

Herné konzoly, rýchlejší prenos dát a nižšia latencia. Pridajte všetky svoje externé zariadenia s bezdrôtovým a káblovým pripojením. HDMI 2.1, AirPlay, Bluetooth, zdieľanie TV, WISA Ready.

Mini-LED Pro s Full Array Local Dimming

Hisense Mini-LED PRO sa zameriava na hlbšiu čiernu a jasnejšie odtiene a obsahuje ešte viac detailov, ktoré jasne definujú, kde sa končí svetlo a začína tma. Vďaka 1 300 zónam stmievania a presnému svetlu s nízkym rozptylom vyniknú čierne farby viac ako kedykoľvek predtým a poskytujú úchvatné detaily.

Špičkový jas až 1500 nitov

Pôsobivý jas a vylepšený kontrast oživujú farby a umožňujú vám vidieť ďalšiu úroveň detailov. S viac ako 1 500 nitmi uvidíte taký živý obraz, že spochybní hranice reality. Zachyťte každý detail na obrazovke, od najtmavšej čiernej po najjasnejšiu bielu, a doprajte si dokonalý zážitok zo sledovania.

2.1.2 Multi-Channel priestorový zvuk

Vďaka inteligentnému zvukovému dekodéru dokáže aj skromná zostava reproduktorov poskytovať úžasný priestorový zvuk 2.1.2 bez akéhokoľvek ďalšieho vybavenia. Vďaka technológiám Dolby Atmos a DTS Virtual-X si navyše vychutnáte plynulý pohlcujúci zvuk.

120 Hz Ultra Motion

Vďaka natívnej obnovovacej frekvencii 120 Hz sú dynamické objekty jasné, plynulé a krištáľovo čisté. Televízor Hisense rozpoznáva aj tie najmenšie detaily a intuitívne odstraňuje všetok šum, aby vyčistil rýchlo sa pohybujúce objekty, pričom v prípade potreby vkladá do obľúbeného obsahu prechodové rámčeky, aby zabezpečil dokonale plynulý a bezproblémový zážitok zo sledovania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 75 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

EISA Award Best Product 2023-2024

EISA Award Best Product 2023-2024

Mini LED TV

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia TV

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia TV

0,0 / 5

0 recenzií Hisense 75U8KQ

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami