Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

Hore

Popis produktu

 

 

4K Ultra HD obraz

Technológia 4K Ultra HD dokáže v TV Hisense H50A6100 zobraziť štyrikrát viac pixelov, ako bežné Full HD televízory. Vychutnajte si dokonalejšiu ostrosť, výraznejší kontrast, hladký prirodzený pohyb a bezchybné detaily. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a jedinečnej technológii spracovania signálu na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním si vychutnáte ten najkvalitnejší obraz. Čím vyššia je kvalita pôvodného obsahu, tým lepší obraz získate.

Technológia ULED

ULED - ULTRA LED pozostáva zo 17 rôznych patentov okolo štyroch kľúčových oblastí: Ultra Wide Color Gamut, Ultra Local Dimming, Ultra Rozlíšenie 4K a Ultra Smooth Motion Rate. Sú to TV technológie, ktoré venujú všetko svoje úsilie na posilnenie zážitku zo sledovania televízneho obrazu.

Precision Colour

Televízor podporuje pokročilú technológiu Precision Colour, ktorá sa stará o to, aby vykreslené farby boli maximálne verné a starali sa o ešte pôsobivejšie obrazovú kvalitu.

Ultra Slim Design

Vedľa kvalitného obrazu a rovnako prepracovaného prostredia systému TV upúta aj ultratenký dizajn. Televízor sa vďaka nemu stane stredobodom každého priestoru.

dbx-tv

Kvalitný zvuk zabezpečia reproduktory s výkonom 2 x 10 W a podporou Dolby Audio a dbx-tv. Vo výbave sú aj pokročilé technológie, zdokonaľujúce zvuk. Vďaka tomu si môžete užiť vysokú kvalitu aj bez externých reproduktorov alebo domáceho kina. dbx-tv Total Surround rieši tento problém tým, že prináša priestorový zvuk cez dva reproduktory v televízore. Vlastné psychoakustické spracovanie zosilňuje zvukové signály, ktoré vytvárajú zvuky vedľa, za a nad divákom. Total Surround identifikuje podstatné časti televízneho zvuku, ako sú dialóg, efekty, priestorové signály a informácie o ozvene a potom každý z týchto prvkov riadi individuálne, aby transformovali bežný televízny zvuk do obklopujúceho zvukového zážitku.

Automatické vyrovnanie hlasitosti

Normálny režim zvuku zabraňuje neprimeranú hlasitosť v priebehu TV reklamy, pričom z veľkej časti zachová umelecký dynamický zámer. 
Nočný režim umožňuje tiché počúvanie bez straty zrozumiteľnosti dialógov bez rušenia spánku detí - dokonca aj pri výbušných zvukových efektov v akčných thrilleroch.

Prepojenie s mobilom

Vďaka integrovanému prijímaču médií cez Wi-Fi bude ich zdieľanie na veľkú obrazovku mimoriadne jednoduché. Či už chcete počúvať hudbu, prezerať fotografie či sledovať videá, nebudú vás obmedzovať káble, inokedy potrebné pre prepojenie s chytrými telefónmi či notebookmi.

Technológia HDR

Vďaka HDR (vysoký dynamický rozsah), sú predtým skrytej oblasti tmavého tieňa a slnečného svetla teraz plné jasu a detailov. Zaznamenáte ostré kontrasty a jemné detaily, ktoré boli predtým k videniu iba v kine.

Super kontrast

4K televízor Hisense H50A6100 dokáže automaticky nastaviť kontrast a dosiahne tak tmavšie čiernej farby. Získate detailný kontrast medzi najsvetlejšími a najtmavšími oblasťami obrazovky a bude Vás čakať skutočne ohromujúci zážitok zo sledovania televízie.

UHD Upscaler

UHD Upscaler dokáže z Full HD signálu vyťažiť maximum. Tým vám umožní vychutnať si takmer 4K kvalitu obrazu. Namiesto jednoduchého štvornásobného zvýšenie počtu pixelov vypočíta UHD Upscaler spoločnosti Hisense farbu susedných pixelov a automaticky rozhodne, kam kompenzovať tieto pixely.

Technológia 4K na dosah ruky

S televízorom Hisense H50A6100 veľmi ľahko získate prístup k online 4K obsahu (YouTube, Netflix). Zároveň si môžete užívať 4K obsah z kompatibilného zdroja pomocou USB alebo HDMI pripojenia.

OS Hisense VIDAA U2

Rozhranie Hisense VIDAA U2 je jednoduché a rýchle, bez ohľadu na to, či sledujete TV vysielanie alebo 4K video z internetu. K dispozícii je veľké množstvo aplikácií, vrátane českých (VOYO, Pohádky, Stream.cz).

Hisense Smart TV

Smart aplikácie od Hisense ponúkajú množstvo zábavy. Užite si ju takú, ako chcete a kedy chcete. Hisense Smart TV je vybavený integrovaným Wi-Fi, internetovým prehliadačom a prednastavenými aplikáciami, ako sú YouTube, Netflix, ktoré vás spoja vás so svetom zábavy. Po pripojení získate prístup k rôznym službám s videobsahom (niektoré môžu byť spoplatnené). Vďaka ethernetovému portu navyše môžete televízor ľahko pripojiť aj k svojej domácej počítačovej sieti. 

Quad Core

Štvorjadrové procesory v televízoroch Hisense ponúkajú mimoriadny výkon. Či je rýchly futbalový zápas alebo obľúbený seriál - s plným výkonom procesora je obraz vždy plynulý. Okrem toho je možné prehrávať videá, obrázky alebo hudbu rýchlosťou blesku.

Jednoduchý dizajn TV

Precízne spracovanie a dokonalý vzhľad vám ihneď padne do oka. Podstavec tvoria dve tenké nožičky, umiestnené na oboch stranách televízora. Majú odolnú konštrukciou, ktorá zvýrazní línie TV a zároveň pôsobí veľmi nadčasovo. Vynikne skutočne všade. 

Integrovaný multimediálny prehrávač

Prezeranie vašich obrázkov, videí, hudby či iných súborov nebolo nikdy jednoduchšie. Po pripojení USB kľúča k USB portu si pohodlne prezerajte fotografie, obrázky alebo počúvajte hudbu. Pomocou HDMI vstupov si jednoducho prenesiete požadovaný obraz aj zvuk z pripojených zariadení do televízora. Zvuk TV môžete vylepšiť pripojením externého zosilňovača cez digitálny optický výstup.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 50 "
iUhlopriečka: 126 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 3
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hisense
iSmart: Áno
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 1500

Display/Grafika

iUhlopriečka: 50 "
iUhlopriečka: 126 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Hĺbka farieb: 8 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 112,7 cm
Výška: 66,1 cm
Hĺbka: 24,4 cm
Hmotnosť: 12 Kg
Výška s podstavcom: 71,8 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Diaľkový ovládač, 2x AAA, kabeláž

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Nie

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+

Ostatné

Kód produktu: H50A6100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore