Hisense H50U7B

Cena:
429,00 €

Pôvodná cena 519,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €

Dopravu máte zadarmo

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart ULED televízor Hisense H50U7B prinesie do vašej domácnosti kvalitný obraz so živými farbami, ktorý si s určitosťou zamilujete. Ponúka 4K Ultra HD rozlíšenie (3840 x 2160) a veľkú 50“ (126 cm) uhlopriečku. Zariadenie disponuje štvoricou vstupov HDMI (na pripojenie hernej konzoly či Blu-Ray prehrávača) a dvojicou USB portov na prehliadanie fotiek alebo filmov z externého úložiska. Signál si naladíte pomocou tunerov DVB-T2/C/S2/S s podporou H.265/HEVC, vďaka ktorým budete môcť prijímať klasické pozemné vysielanie ale aj káblovú či satelitnú televíziu. Pýši sa rozhraním Bluetooth, Wi-Fi či LAN a podporuje HbbTV, ktoré vám otvorí dvere k hybridnému obsahu.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 17 %
 • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Moderný Smart televízor LG 50UM7500 s uhlopriečkou 50“ (125 cm) a 4K Ultra HD rozlíšením (3840 x 2160) prináša neuveriteľne presné detaily a živé farby na LED displeji. O správny chod televízora sa postará operačný systém webOS Smart TV s rýchlym štvorjadrovým procesorom, ktorý eliminuje šumy. S týmto zariadením si video obsah užijete v krásnych farbách s ohromujúcim kontrastom. Technológia 4K Active HDR optimalizuje všetky scény a dodá im množstvo detailov a sýtejšie farby. O vysokokvalitný viacrozmerný zvuk sa postarajú reproduktory s funkciou DTS Virtual:X. Televízor je vybavený aj službami Google Asistent a Alexa.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 50 "
 • Uhlopriečka: 125 cm
 • Wi-Fi: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

ULED TV

ULED alebo Ultra LED je zbierka 17 rôznych patentov okolo štyroch kľúčových oblastí: Ultra Wide Color Gamut, Ultra Local Dimming, Ultra rozlíšenie 4K a Ultra Smooth Motion Rate. Ako už názov vypovedá, ide o LED TV technológie, ktoré venujú svoje úsilie na posilnenie zážitku zo sledovania televízneho obrazu. 

4K Ultra HD

Technológia 4K Ultra HD dokáže zobraziť štyrikrát viac pixelov pri zachovaní rovnakej veľkosti obrazovky tradičných televízorov s rozlíšením 1080p HD a poskytuje tak štyrikrát väčšie rozlíšenie (3840 x 2160) oproti televízorom s Full HD, čím umožňuje zobrazenie úžasne realistických snímok aj krásne prirodzený pohyb s neuveriteľnými detailmi. 

Unikátne vlastnosti

 • Wi-Fi – Pripojte sa jednoducho bez káblov k internetu vašej domácej siete prostredníctvom vstavanej Wi-Fi.

 • Smart TV - Po pripojení budete môcť na svojom televízore využívať aplikácie, ktoré sú priamo prístupné z diaľkového ovládača. Vysielajte tiež multimediálny obsah z telefónu alebo počítača na obrazovku.

 • HDMI 2.0 – HDMI podporuje digitálne video i audio v jednom spojení. To vytvára nekomprimované digitálne priame RGB spojenie od zdroja na obrazovku s cieľom dosiahnutia čo najvyššej kvality obrazu. S multi HDMI vstupmi na zadnej strane a boku TV môžete spojiť rôzne HD zdroje ako sú napríklad HD set-top box, blu-ray prehrávač, herné konzoly alebo digitálny AV prehrávač.

 • Ovládanie telefónom – Aplikáciu Remote Now si môžete jednoducho stiahnuť na Apple AppStore alebo na Google Play.

 • USB Player – Poskytuje flexibilitu k tomu, aby ste si mohli užiť nielen prehliadanie fotografií alebo počúvanie hudby, ale tiež si mohli prehrať obľúbené filmy v HD kvalite prostredníctvom USB.

 • Hotelový mód

 • VIDAA – Rozhranie Hisense VIDAA U je jednoduché a rýchle bez ohľadu na to, či sledujete TV vysielanie alebo 4K video z internetu.

 • App Store

 • Bluetooth – Umožňuje bezdrôtový prenos dát z/do mobilného zariadenia i zvuku do slúchadiel alebo iného zvukového zariadenia.

Local Dimming

Hisense Ultra Dimming umožní presnejšie vykreslenie obrazu vďaka stlmeniu jednotlivých LED diód na mieste, kde je treba dosiahnuť sýtejšie čierne farby. Disponuje nezávislými zónami podsvietenia, naviac táto funkcia zlepšuje aj reakčný čas, vďaka čomu je zaistené dokonalejšie zobrazenie farieb, bohatší kontrast a vysoká ostrosť obrazu.

HDR 10+/HLG

Televízory s touto funkciou upravujú jas a úrovne farieb samostatne pre jednotlivé scény. Poskytujú vám jasnejší a presnejší obraz v oblastiach s tieňmi, viac podrobností v jasoch a celkovo živšie farby. Televízory zvládnu dekódovanie súborov vo formáte HDR 10+/HLG z kompatibilných zdrojov, ako sú zariadenia HDMI alebo USB flash disky a tiež zo streamovaných zdrojov od poskytovateľov VOD.

Dolby Atmos

Zvuk Dolby Atmos, ktorý vás pohltí, využíva desiatky rokov výskumu vnímania zvuku človekom a simulovanie trojrozmerného zvukového poľa. 

HbbTV 2.0.2.

Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV), teda kombinácia tradičného televízneho vysielania s príjmom cez širokopásmový internet, je technológia prepájajúca svet typicky počítačový a televízny. Verzia 2.0.2. podporuje platené vysielanie, rozlíšenie Ultra HD s kompresiou HEVC alebo zdieľanie obsahu aj na ďalších zariadeniach.

Dolby Vision

V porovnaní so štandardným obrazom dokáže funkcia Dolby Vision zobrazovať farby, ktoré ste skôr nevideli, jasy, ktoré sú až 40-krát jasnejšie, a čierne, ktoré sú 10-krát tmavšie. Výsledkom je ušľachtilý a realistický obraz, vďaka ktorému zabudnete, že sa pozeráte na obrazovku.

Ultra Motion

Funkcia pre zvýšenie čistoty rýchlo sa pohybujúcich objektov v obraze s technológiou Backlight Scan zníži stopy pohybu. Ultra Motion je perfektný pre milovníkov športu, pretože rýchly pohyb je zobrazený plynule, hladko a čisto. Maximálny zážitok pri sledovaní napríklad športových zápasov či závodov.

Podpora Smart aplikácií

 • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

 • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 50 "
iUhlopriečka: 126 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: ULED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hisense
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PCI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 2300

Display/Grafika

iUhlopriečka: 50 "
iUhlopriečka: 126 cm
iTyp obrazovky: ULED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Hĺbka farieb: 8 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Nie
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 111,2 cm
Výška: 71,1 cm
Hĺbka: 29,6 cm
Hmotnosť: 15,5 Kg
Výška s podstavcom: 71,1 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Diaľkový ovládač, 2x AAA, kabeláž

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-S2
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: VIDAA

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Ostatné

Kód produktu: 20000796

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore