Hisense H55U7A vystavený kus s plnou zárukou

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!

Cena:
449,00 €

Pôvodná cena 789,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,98 €

Doprava zadarmo

Vyberte si iný variant

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Smart televízor Hisense H55U7A prináša kvalitný obraz a živé farby. 4K Ultra HD displej s uhlopriečkou 55“ (138 cm); rozlíšením 3840 x 2160 pixelov a podporou HDR Plus vás vtiahne do deja. Disponuje vstupmi 4 x HDMI, 2 x USB a Ethernet RJ45. Signál si naladíte pomocou tunerov DVB-T2/C/S2 s podporou H.265/HEVC a nahrávania na USB. Budete tak môcť prijímať klasické pozemné vysielanie, ale aj káblovú či satelitnú televíziu. Prístup pomocou LAN a Wi-Fi si poradí aj s príjmom internetového obsah. Digitálny optický výstup umožní pripojiť receiver alebo domáce kino pre vylepšenie zvuku. TV podporuje HbbTV, Anyview Cast a ovládanie funkcií smartfónom. Umožní prezeranie fotografií alebo počúvanie hudby, ale tiež prehrávanie obľúbených filmov prostredníctvom USB vstupu.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 43 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

Hore

Zvážte aj tento produkt

UHD Smart televízor LG 55UK6500MLA s uhlopriečkou 55" (139 cm) s rozlíšením 4K a operačným systémom webOS Smart TV. Štýlový kovový rám dodáva moderný vzhľad a eleganciu. O kvalitný zvuk sa postará dvojica reproduktorov s výkonom 2 x 10 W. Televízor obsahuje 4 x HDMI vstupy, 2 USB konektory a optický výstup zvuku. Signál si naladíte pomocou DVB-T2/C/S2 tunerov s podporou kodeku HEVC/H.265 a TV vysielanie je možné nahrať na USB zariadenie. TV podporuje prenos a streamovanie súborov cez Widi, Miracast, DLNA (filmy/fotografie/hudba). Potešia Smart funkcie s operačným systémom LG webOS cez zabudované WiFi, internetový prehliadač, možnosť pripojenia magického ovládača, klávesnice aj myši a prepojenie mobilu pomocou Bluetooth.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 55 "
 • Uhlopriečka: 139 cm
 • Wi-Fi: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

4K Ultra HD

Technológia 4K Ultra HD dokáže v TV Hisense H55U7A zobraziť štyrikrát viac pixelov, ako bežné Full HD televízory. Vychutnajte si dokonalejšiu ostrosť, výraznejší kontrast, hladký prirodzený pohyb a bezchybné detaily. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a jedinečnej technológii spracovania signálu na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním si vychutnáte ten najkvalitnejší obraz. Čím vyššia je kvalita pôvodného obsahu, tým lepší obraz získate.

Technológia ULED

ULED - ULTRA LED pozostáva zo 17 rôznych patentov okolo štyroch kľúčových oblastí: Ultra Wide Color Gamut, Ultra Local Dimming, Ultra Rozlíšenie 4K a Ultra Smooth Motion Rate. Sú to TV technológie, ktoré venujú všetko svoje úsilie na posilnenie zážitku zo sledovania televízneho obrazu.

Ultra Colour

Televízor podporuje pokročilú technológiu Ultra Colour, ktorá sa stará o to, aby vykreslené farby boli maximálne verné a starali sa o ešte pôsobivejšie obrazovú kvalitu.

Lokálne stmievanie

Čierna nie je rovnaká čierna! Pretože pri správnej technológii sa čierna farba stáva ešte tmavšou a svetlo sa stáva ešte jasnejšie. Lokálne stmievanie zaisťuje, že diódy LED na podsvietenie obrazovky sú lokálne zapnuté, šedé alebo úplne vypnuté. Výsledkom je veľmi kontrastný obraz s hlbokými čiernymi a živými farbami.

HDR Plus - pre farby ako v prírode

Vysoký kontrast, prirodzený a farebný - vďaka technológii HDR Plus s mimoriadne širokým farebným priestorom.

OS VIDAA U

VIDAA U je názov inteligentného užívateľského rozhrania TV Hisense. Individuálne prispôsobiteľné. Rýchle, bez ohľadu na to, či sledujete TV vysielanie alebo video na vyžiadanie z intrnetu. Je ľahké pridávať, presúvať alebo mazať obsah. VIDAA U poskytuje väčšiu rýchlosť, flexibilitu a individualitu.

Ultra Slim Design

Vedľa kvalitného obrazu a rovnako prepracovaného prostredia systému TV upúta aj ultratenký dizajn. Televízor sa vďaka nemu stane stredobodom každého priestoru.

dbx-tv

Kvalitný zvuk zabezpečia reproduktory s výkonom 2 x 10 W a podporou Dolby Audio a dbx-tv. Vo výbave sú aj pokročilé technológie, zdokonaľujúce zvuk. Vďaka tomu si môžete užiť vysokú kvalitu aj bez externých reproduktorov alebo domáceho kina. dbx-tv Total Surround rieši tento problém tým, že prináša priestorový zvuk cez dva reproduktory v televízore. Vlastné psychoakustické spracovanie zosilňuje zvukové signály, ktoré vytvárajú zvuky vedľa, za a nad divákom. Total Surround identifikuje podstatné časti televízneho zvuku, ako sú dialóg, efekty, priestorové signály a informácie o ozvene a potom každý z týchto prvkov riadi individuálne, aby transformovali bežný televízny zvuk do obklopujúceho zvukového zážitku.

Automatické vyrovnanie hlasitosti

Normálny režim zvuku zabraňuje neprimeranú hlasitosť v priebehu TV reklamy, pričom z veľkej časti zachová umelecký dynamický zámer.
Nočný režim umožňuje tiché počúvanie bez straty zrozumiteľnosti dialógov bez rušenia spánku detí - dokonca aj pri výbušných zvukových efektov v akčných thrilleroch.

Anyview Cast a Stream

Vďaka integrovanému prijímaču médií cez Wi-Fi bude ich zdieľanie na veľkú obrazovku mimoriadne jednoduché. Či už chcete počúvať hudbu, prezerať fotografie či sledovať videá, nebudú vás obmedzovať káble, inokedy potrebné pre prepojenie s chytrými telefónmi či notebookmi.

Hisense Smart TV

Smart aplikácie od Hisense ponúkajú množstvo zábavy. Užite si ju takú, ako chcete a kedy chcete. Hisense Smart TV je vybavený integrovaným Wi-Fi, internetovým prehliadačom a prednastavenými aplikáciami, ako sú YouTube, Netflix, ktoré vás spoja vás so svetom zábavy. Po pripojení získate prístup k rôznym službám s videobsahom (niektoré môžu byť spoplatnené). Vďaka ethernetovému portu navyše môžete televízor ľahko pripojiť aj k svojej domácej počítačovej sieti.

Quad Core

Štvorjadrové procesory v televízoroch Hisense ponúkajú mimoriadny výkon. Či je rýchly futbalový zápas alebo obľúbený seriál - s plným výkonom procesora je obraz vždy plynulý. Okrem toho je možné prehrávať videá, obrázky alebo hudbu rýchlosťou blesku.

 

 

Integrovaný multimediálny prehrávač

Prezeranie vašich obrázkov, videí, hudby či iných súborov nebolo nikdy jednoduchšie. Po pripojení USB kľúča k USB portu si pohodlne prezerajte fotografie, obrázky alebo počúvajte hudbu. Pomocou HDMI vstupov si jednoducho prenesiete požadovaný obraz aj zvuk z pripojených zariadení do televízora. Zvuk TV môžete vylepšiť pripojením externého zosilňovača cez digitálny optický výstup.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 138 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 120

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hisense
iSmart: Áno
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 2400

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 138 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 120
Hĺbka farieb: 8 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Áno
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 123 cm
Výška: 71,9 cm
Hĺbka: 26,2 cm
Hmotnosť: 20,6 Kg
Výška s podstavcom: 78,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Diaľkový ovládač, 2x AAA, kabeláž

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Nie

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Ostatné

Kód produktu: H55U7A

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore