Hisense RB343D4DDD


Šírka: 55 cm, Výška: 180 cm, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: D,


Cena 329,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 359,00 € Zobraziť nápoveď

6,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Hisense RB343D4DDD v striebornej farbe je vybavená pohodlným otváraním pomocou madiel. Chladnička má 198 litrov, jej výbavu tvoria 3 sklenené police, 4 police vo dverách, zásuvka pre ovocie a zeleninu. Mraznička v spodnej časti s 3 boxmi má objem 71 litrov a za 24 hodín dokáže zmraziť 3 kg potravín. Pri výpadku energie je jej výdrž až 15 hodín. Nastavenie teploty na LED displeji a LED osvetlenie. Možnosť prehodenia dvierok. Hlučnosť len 39 dB. Rozmery (VxŠxH): 180 x 55 x 55,7 cm.

Elegantný dizajn v kombinácii s prehľadným vnútorným usporiadaním

Kúpte si do svojej domácnosti priestrannú kombinovanú chladničku s mrazničkou, ktorá vám ponúkne celkový objem 269 l. Mraziaca časť predstavuje 71 l a chladiaca časť 198 l, čo krásne vystačí pre bežnú domácnosť. Chladnička si vás získa svojim elegantným dizajnom v antikorovom vyhotovení, ktorý sa bude dobre vynímať v každej modernej kuchyni. Kombinovaná chladnička patrí do energetickej triedy D, vďaka čomu je veľmi úsporná a šetrná k vašej peňaženke. Vďaka šírke 55 cm sa skvele hodí do výklenku, alebo priestoru v kuchynskej linke. Vnútorný priestor chladničky je situovaný tak, aby si každá potravina našla svoje miesto. Chladnička je vybavená priestrannou XXL zásuvkou na nápoje a Fresh Crisper zónou na ovocie a zeleninu.

Fresh Crisper zóna na uchovanie ovocia a zeleniny

Vo vnútri kombinovanej chladničky nájdete praktickú Fresh Crisper zónu, ktorá uchová vaše potraviny dlhšie čerstvé. Do tohto priestoru môžete vkladať ovocie či zeleninu. Všetky potraviny uložené v tejto zóne si tak zachovajú svoju sviežosť, arómu a chuť. Zároveň vydržia dlhšie čerstvé.

XXL priestranná zásuvka na nápoje

Vnútro chladničky disponuje praktickou XXL priestrannou priehradkou, do ktorej môžete uložiť alkoholické aj nealkoholické nápoje. Ušetríte tak veľa miesta vnútri chladničky. Navyše budete mať nápoje ihneď pri ruke.

Vyniká tichou a výkonnou prevádzkou

Kombinovaná chladnička je vybavená kvalitným ventilátorom a kompresorom, vďaka čomu je zaručený vysoký výkon a zároveň veľmi nízka hlučnosť len 39 dB. Chladnička je tak vhodná aj do kuchýň spojených s obývačkou. Počas prevádzky vás tak nebude ničím rušiť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 55 cm
Výška 180 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense RB343D4DDD

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené