Hisense RB434N4BF2

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
639,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Hisense RB434N4BF2 v čiernej farbe. Celkový objem je 331 l, čistý objem chladničky je 235 l. Vnútro chladničky obsahuje 3 poličky zo skla, 1 XL šuflík na ovocie a zeleninu, držiak na fľaše a LED svetlo. Dvere chladničky majú 4 priehradky. Mrazák v spodnej časti má objem 96 l a disponuje 3 zásuvkami pre uskladnenie mrazených potravín. Mraziaci výkon dosahuje 12 kg/deň a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 17 hodín. Hlučnosť pri chladení dosahuje 38 dB. Vybavená technológiou No Frost, systémom Multi Air Flow, Super Freeze. Dotykové nastavenie teploty na LED displeji. Klimatická trieda: SN, N, ST, T.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

Samsung RB37K63632C/EF Samsung RB37K63632C/EF

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
20% zľava na chladničky, práčky, sušičky a vysávače Samsung s kódom: SAMSUNG20
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (2)

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Samsung RB37K63632C/EF ponúka dostatočne veľký priestor pre uloženie vašich potravín. Chladiaca časť má objem 269 litrov a mraziaca časť 108 litrov. Ročná spotreba elektrickej energie sa vyšplhá len na 259 kWh. Nižšia spotreba energie znamená menej finančných nákladov, vďaka čomu kombinovanú chladničku iste oceníte. V interiéri chladničky nájdete systematicky usporiadané poličky, priehradky a držiaky, ktoré sa postarajú o bezpečné uskladnenie všetkých surovín a potravín od vajec až po víno. Ovládanie je elektronické a prispôsobené sú aj LED ukazovatele (ľadovo modré podsvietenie). Hlučnosť nepresahuje 38 dB(A).

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 200,7 cm
  • Hĺbka: 68,9 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vnútro chladničky

Kombinovaná chladnička Hisense RB434N4BF2 s čistým objemom 235 litrov poskytne dostatok priestoru na uskladnenie potravín. Vnútro obsahuje 3 praktické poličky z tvrdeného skla, ktoré odolajú záťaži. Má aj dva praktické boxy určené výlučne na mäso, ovocia a zeleninu. Nechýba ani držiak na víno. Dvierka chladničky ukrývajú až 4 poličky s táckou na vajíčka. 

Mraziaca časť

Mraziaca časť v objeme 96 litrov, umiestnená v dolnej časti sa odmrazuje pomocou technológie No Frost (beznámrazový systém). Jej mraziaci výkon dosahuje 12 kg/24 hod a akumulačná doba počas výpadku prúdu je 17 hodín. Mrazené potraviny môžete skladovať v 3 priehľadných plastových košoch. Funkcia Super Freeze (Super mrazenie) slúži na udržanie nastavenej teploty aj v tom prípade, že do mraziaceho priestoru vložíte naraz viac nových čerstvých potravín.

MultiAirflow systém

Systém ventilácie Multi Air Flow zabezpečí rovnomernú distribúciu vzduchu v chladničke pre dlhodobú sviežosť. Jemné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu na všetkých úrovniach chladničky a mrazničky znižuje kolísanie teploty a tým znižuje čas chladenia, čo pomôže uchovať dlhšie čerstvú chuť vašich uložených potravín.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Čerstvé potraviny 

Špeciálna zásuvka FreshBox je vhodná na krátkodobejšie uskladnenie mäsa alebo rýb. Teplota v tejto zásuvke je nižšia ako v okolitom priestore, ale vyššia ako v mrazničke. Potraviny, ktoré tu skladujete sú vhodné na spracovanie behom pár dní. Zásuvka Fruit& Vegetable je zase určená na uskladnenie ovocia a zeleniny.

Vnútorné LED osvetlenie a LED displej

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Hisense RB434N4BF2 disponuje dotykovým LED displejom na dverách s oddelenou reguláciou teplôt pre chladiacu a mraziacu časť. Dvierka chladničky sú obojstranné, takže chladnička si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Dotykové ovládanie umožní okamžitú kontrolu nad nastavením teploty. Vďaka vnútornému stropovému LED osvetleniu budete mať prehľad o stave zásob v chladničke. Takéto svetlo je účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Integrovaný alarm vás upozorní na otvorené dvierka.

 

Pripojené súbory

Hisense RB434N4BF2 CZ_návod [*.pdf, 1.51 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 200,3 cm
Hĺbka: 59,2 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hisense
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 200,3 cm
Hĺbka: 59,2 cm
Hmotnosť: 71,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 246 kWh
Klimatická trieda: N-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 17 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 96 L
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 331 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 235 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno

Ostatné

Kód produktu: 736336

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore