Hisense RF540N4WF1


Šírka: 79.4 cm, Výška: 181 cm, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Celkový čistý objem: 421 L, Čistá kapacita chladničky: 302 L, Čistá kapacita mrazničky: 178 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RF540N4WF1 v elegantnom čiernom prevedení si nájde miesto vo vašej kuchyni. Má tichý invertorový kompresor s hlučnosťou 40 dB. Chladnička má 302 l a mrazák 178 l. Vybavená technológiou No Frost, Super Cool, Super Freeze, Multi-Air Flow a dovolenkovým režimom. Mraziaci výkon mrazáku je 12 kg/24 hodín, akumulačná doba je 24 hodín. Chladničká má 3 sklenené police, 6 priehradok vo dverách, 2x XL priehradku aj policu na víno, mraznička má 2 veľké priehradky. Elektronické ovládanie teploty na LED displeji. Klimatická trieda: SN,N,ST,T. Hmotnosť chladničky je 111 kg. Rozmery (VxŠxH): 181 x 79,4 x 70 cm.

Stredobodom vašej kuchyne

Americká chladnička Hisense RF540N4WF1 s veľkou kapacitou si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Zaujme najmä dizajnovým a veľmi elegantným prevedením v čiernej farbe. Povrchová úprava Black Steel pôsobí luxusne a upúta každého v miestnosti. Pohodlné otváranie pomocou krytých madiel. Vo vnútri nájdete množstvo poličiek a úložných boxov, do ktorých si uložíte potraviny.

  • 3x polička z tvrdeného skla

  • polica na víno

  • 6 poličiek vo dvierkach chladničky

  • 2 XL box na zeleninu a ovocie

  • box na vajíčka

 

178 litrový mrazák

V spodnej časti je umiestnený dostatočne veľký mrazák s objemom až 178 litrov. Tvorí ho jeden menší a jeden väčší šuflík, ktorý si pohodlne vytiahnete. Vrchný šuflík navyše ukrýva aj držiak na fľaše. V spodnom šuflíku, ktorá sa skladá ešte z dvoch menších boxov nájdete miesto pre uloženie zmrzliny aj mäsa a zeleniny. Za 24 hodín zamrazí až 12 kg potravín. V prípade výpadku elektriny vydržia potraviny 24 hodín.


 

Super chladenie

Funkcia Super Cool (chladenie) zaisťuje rýchle a rovnomerné schladenie potravín, ktoré vložíte do chladničky. Teplotu zníži až na 3 °C, čo je takmer o polovicu menej ako štandardná prevádzková teplota. Kombinácia veľkého objemu a teploty je ideálnou pre rýchle vychladenie novo vložených potravín do chladiacej časti. Po 6 hodinách sa funkcia automaticky vypne a teplota sa vráti do pôvodného nastavenia. Funkcia pomôže tomu, aby potraviny zostali dlhšie čerstvé a zachovali si nutričnú hodnotu.

Technológia Multi-Air Flow

Vďaka technológii Multi-Air Flow sa udržiava v celom priestore chladničky rovnomerná a stabilná teplota a rovnomerné prúdenie vzduchu. Technológia vytvára to najideálnejšie prostredie pre uskladnenie vašich potravín, ktoré sú uložené vo vnútri chladničky. Potravniny budú dokonale vychladené, kdekoľvek v chladničke ich umiestnite.

Fresh zóna

Kľúčom k zachovaniu čerstvosti ovocia a zeleniny v chladničke je udržiavanie správnej úrovne vlhkosti. Zásuvka Fresh je vybavená jednoduchým prepínačom, ktorý reguluje optimálnu vlhkosť na skladovanie ovocia alebo zeleniny s cieľom zachovať dlhšie čerstvosť. Vyberte si a zaručte vašim potravinám optimálne skladovacie podmienky.

Dovolenkový úsporný režim

V prípade, že sa chystáte na dlhšiu dovolenku alebo pobyt mimo domácnosti a dvierka sú nepretržite zavreté, je možné aktivovať režim ECO pre úsporu energie. Po jeho aktivácii je teplota prestavená automaticky na 15 °C v chladničke a -18 °C v mrazničke, čím je minimalizovaná spotreba energie.

Ideálne prostredie pre potraviny

Americká chladnička je vybavená duálnym systémom chladenia, ktorý zabezpečuje ideálnu úroveň vlhkosti v chladničke aj v mrazničke zvlášť. Rovnomerné prúdenie vzduchu bráni prenosu pachov z jednodlivých potravín a udržuje ich dlhšie čerstvé.

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy ani v chladničke, ani v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť chladničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas ako aj energiu. Obaly jednotlivých mrazených potravín sa k sebe nelepia a celý interiér zostane čistý. Ponúka tak optimálnejšie využitie priestorovej kapacity.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 79.4 cm
Výška 181 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 421 L
Čistá kapacita chladničky 302 L
Čistá kapacita mrazničky 178 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense RF540N4WF1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené