Hisense RQ758N4BSE


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 501 l, Čistá kapacita mrazničky: 108 l, Ročná spot. energie: 320 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 91,2 cm, Výška: 178,5 cm. Viac info


Cena 1 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 23,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RQ758N4BSE v sivej farbe s dizajnom Cross Door s celkovým objemom 609 l. Vybavená je technológiou Total No Frost v chladiacej aj mraziacej časti, technológiou Multi Air Flow, invertorovým kompresorom, LED osvetlením, funkciou rýchle chladenie a rýchle mrazenie, zvukovým alarmom pri ponechaní otvorených dvierok a LED osvetlením. Mraziaci výkon je 7 kg/24 h.

Štvordverová konštrukcia

Chladnička s dômyselnou štvordverovou konštrukciou vám zaručuje jednoduchý a rýchly prístup k potravinám. Bez ohľadu na jej veľkosť, môžete otvoriť iba tú časť chladničky, ktorú potrebujete, čím sa minimalizuje únik studeného vzduchu a šetrí sa energia. 

No Frost

Technológia Total No Frost zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Vy sa tak vyhnete zdĺhavému procesu odmrazovania. Výhodou je nízka spotreba energie pri zachovaní výkonu a správneho chodu chladničky. Cirkulácia ionizovaného vzduchu zabraňuje strate vlhkosti a udržuje v potravinách všetky vitamíny a minerály prospešné pre telo.

Rovnomerná distribúcia vzduchu

Inteligentný systém Multi Air Flow rovnomerne distribuuje vzduch do všetkých častí chladničky. Vy máte istotu, že každá potravina bude uchovaná v ideálnych podmienkach a nedôjde k jej znehodnoteniu.

Ilustračný obrázok

Mraziaca časť 

Mraziaca časť vďaka prehľadným záusvkám umožňuje zorganizovať a uskladniť potraviny podľa vašich predstáv. Šesť priestranných zásuviek ponúka dostatok priestoru pre uskladnenie zmrzliny, mäsa, porcií jedla a ďalších potravín. Vytvorte si vlastný systém a uľahčite si prácu s touto praktickou mraziacou časťou.

Zníži teplotu o 2 stupne po dobu 6 hodín

Funkcia Super Cool pomáha znížiť teplotné výkyvy, ku ktorým dochádza keď do chladničky vkladáte jedlo s vyššou teplotou a dvere zostávajú dlhšie otvorené. Táto funkcia okamžite zníži teplotu o 2 stupne a po 6 hodinách sa automaticky vráti k pôvodnému nastaveniu.

Ilustračný obrázok

Zaisťuje tichý a úsporný chod

Táto chladnička disponuje moderným invertorovým kompresorom, ktorý oproti tomu konvenčnému spotrebuje menej energie pri rovnakom výkone, je znateľne tichší a vie sa prispôsobiť zmenám teploty, ku ktorým dochádza napríklad pri otvorení chladničky. Zaisťuje tak najlepšie podmienky na skladovanie potravín za všetkých okolností.

Zvuková signalizácia vás upozorní na otvorené dvere

Otvorené dvere chladničky vedia narobiť peknú neplechu. Pokiaľ sa vám to náhodou stane, inteligentný senzor to včas rozpozná a upozorní vás alarmom. Zabráni sa tak zbytočným stratám energie.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 178.5 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 609 L
Čistá kapacita chladničky 501 L
Čistá kapacita mrazničky 108 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense RQ758N4BSE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami