Hisense RQ758N4SAI1


Americká chladnička, Energetická trieda F, Čistá kapacita chladničky: 393 l, Čistá kapacita mrazničky: 216 l, Ročná spot. energie: 399 kWh, Maximálna hlučnosť: 43 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 91,2 cm, Výška: 178,5 cm. Viac info


Cena 1 209,00 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 1 269,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 24,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RQ758N4SAI1 v nerezovom prevedení disponuje technológiou NoFrost Plus a Multiflow 360°. Chladiaca časť má 393 litrov a ponúka 3 sklenené police, 4 zásuvky a 6 dverových políc. Mraziaca časť má 216 litrov a tvorí ju 6 zásuviek a dverových políc. Využíva funkciu SuperCool a FastFreeze. Za deň zmrazí 7 kg potravín, výdrž pri výpadku je 16 hodín. Hlučnosť pri prevádzke je 43 dB. Vybavená LED displejom, LED svetlom a zvukovým alarmom.

Americká chladnička HISENSE RQ758N4SAI1 s flexibilnou zónou My Fresh Choice a technológiou Total No Frost

Priestranná americká chladnička HISENSE RQ758N4SAI1 v hladkom nerezovom prevedení sa stane novou oporou vašej kuchyne. Vďaka nadštandardnému objemu 393 l a vnútornému členeniu sa do chladiacej časti zmestia pochúťky pre celú rodinu. Spodná časť s objemom 216 l je rozdelená na klasickú mrazničku a zónu My Fresh Choice, v ktorej môžete nastaviť teplotu podľa aktuálnych potrieb. Systém Multi Air Flow zaistí rovnomernú distribúciu vzduchu, zatiaľ čo technológia Total No Frost zamedzí tvorbe námrazy. Vyhnete sa tak zdĺhavému odmrazovaniu. Mnoho ďalších vychytávok, medzi ktoré patrí funkcia Super Cool, alarm pri otvorených dverách či zóna Fresh Crisper sa postará o úsporu energie a zachovanie čerstvosti potravín.

Štvordverový systém zabraňuje zbytočnému úniku energie

Jednoduchý a rýchly prístup k vašim potravinám zaisťuje dômyselná konštrukcia so štyrmi dverami. Napriek veľkosti chladničky otvárate vždy len tú časť, ktorú potrebujete. Zabránite tak úniku studeného vzduchu a ušetríte energiu. 

Rovnomerná distribúcia vzduchu Multi Air Flow

Inteligentný systém Multi Air Flow rovnomerne distribuuje vzduch do všetkých častí chladničky. Vy máte istotu, že každá potravina bude uchovaná v ideálnych podmienkach a nedôjde k jej znehodnoteniu. 

Technológia Total NoFrost zabráni námraze

Technológia Total NoFrost predstavuje jedinečný chladiaci systém nainštalovaný priamo v mraziacom oddiele. Zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy, vďaka čomu sa vyhnete zdĺhavému procesu odmrazovania. Výhodou je nízka spotreba energie pri zachovaní výkonu a správneho chodu chladničky. Cirkulácia ionizovaného vzduchu zabraňuje strate vlhkosti a udržuje v potravinách všetky vitamíny a minerály prospešné pre telo. 

Ovocie a zelenina zostanú dlhšie čerstvé

O čerstvosť potravín ide predovšetkým. Fresh Crisper zóna je navrhnutá tak, aby bola kvalita potravín zachovaná čo najdlhšiu možnú dobu. Túto zónu využijete hlavne pre ovocie a zeleninu, ktoré si tak zachovajú svoju sviežosť, arómu a chuť. 

Funkcia Holiday uchová potraviny počas vašej dovolenky

Ak sa chystáte na dovolenku alebo odchádzate na dlhšiu dobu mimo domova, s funkciou Holiday môžete dopriať trochu odpočinku aj svojej chladničke. Nastaví teplotu na prijateľných 15 ° C a vy tak ušetríte veľa energie. 

Funkcia Super Cool zníži teplotu o 2 stupne po dobu 6 hodín

Výkyvy teplôt potravinám nesvedčia. K otepleniu dochádza predovšetkým po návrate z nákupu, kedy do chladničky vkladáte jedlo s vyššou teplotou a dvere zostávajú dlhšie otvorené. S tým si ale vie poradiť funkcia Super Cool, ktorá okamžite zníži teplotu o 2 stupne a po 6 hodinách sa automaticky vráti k pôvodnému nastaveniu. 

Funkcia Fast Freeze pre rýchle zmrazenie

Užitočná funkcia Fast Freeze rýchlo zmrazí jedlo na teplotu -18 °C, a to vďaka dvom ventilačným otvorom za horným mraziacim boxom. Potraviny si tak zachovajú lepšiu kvalitu a viac telu prospešných látok.

Vysúvacia priehradka v mraziacej časti pre ľahší prístup

Do vysúvacej priehradky môžete uložiť drobnejšie výrobky, na ktoré vďaka tomu nezabudnete a budete k nim mať vždy ľahký prístup. 

Zvuková signalizácia vás upozorní na otvorené dvere

Otvorené dvere chladničky vedia narobiť peknú neplechu. Pokiaľ sa vám to náhodou stane, inteligentný senzor to včas rozpozná a upozorní vás alarmom. Zabráni sa tak zbytočným stratám energie. 

Zóna My Fresh Choice s reguláciou teploty

Potrebujete väčšiu chladničku alebo skôr mrazničku? V zóne My Fresh Choice si môžete zvoliť teplotu podľa svojho gusta v rozmedzí od +5 °C až po -20 °C. Využiť ju možno na uskladnenie potravín, ktoré vyžadujú konkrétnu teplotu, ako je napríklad mäso alebo syry. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 178.5 cm
Maximálna hlučnosť 43 dB
Celkový čistý objem 609 L
Čistá kapacita chladničky 393 L
Čistá kapacita mrazničky 216 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense RQ758N4SAI1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami