Hisense RS677N4ACF

Zobraziť

 • Zľava 19 %

Šírka: 91 cm, Výška: 178.6 cm, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Celkový čistý objem: 519 L, Čistá kapacita chladničky: 334 L, Čistá kapacita mrazničky: 185 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F,


Cena 559,00 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 689,00 € Zobraziť nápoveď

11,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RS677N4ACF v nerezovom prevedení s technológiou NoFrost Plus a Multiflow 360°. Chladiaca časť má 334 litrov a ponúka 4 sklenené police, držiak na fľaše, 2 zásuvky a 3 police vo dverách. Mraziaca časť má 185 litrov a tvoria ju 2 zásuvky, 5 sklenených políč a 4 dverové police. Využíva funkciu FastFreeze a úsporné EcoMode režim. Za deň zmrazí 13 kg potravín. Hlučnosť pri prevádzke je 42 dB. Vybavená LED displejom, ovládaním SensoTech, LED svetlom a zvukovým alarmom.

Americká chladnička s technologiou Total No Frost 

Hľadáte moderne poňatú a zároveň kvalitnú americkú chladničku do vašej domácnosti? Zaobstaraním chladničky Hisense RS677N4ACF určite nešliapnete vedľa! Chladnička si vás získa svojím elegantným dizajnom v nerezovom vyhotovení, ktoré skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru. Chladnička ponúka objem 334 litrov a mraznička vás poteší objemom 185 litrov, ktorý je ideálny do bežných domácností. Veľkou výhodou je beznámrazová technológia Total No Frost. Chladnička patrí do energetickejtriedy E, takže šetrí nielen vašej peňaženku, ale aj energiu.

Kľúčové vlastnosti 

 • Elegantné nerezové vyhotovenie

 • Beznámrazová technológia Total No Frost

 • Skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru

 • Chladnička ponúka objem 334 litrov a mraznička vás poteší objemom 185 litrov

 • Chladnička patrí do energetickej triedy E

 • Prehľadné a intuitívne ovládanie

 • Praktická funkcia FastFreeze

 • Ušetrite veľa miesta vďaka praktickému stojanu na fľaše

Beznámrazová technológia Total No Frost

Veľkou výhodou americkej chladničky Hisense RS677N4ACF je beznámrazová technológia, vďaka ktorej už nebudete musieť myslieť na odmrazovanie. Chladnička je totiž vybavená jedným z najlepších chladiacich systémov, ktorý je inštalovaný priamo v mraziacom oddiely, vďaka čomu zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Chladnička vám okrem iného sľúbi nízku spotrebu energie bez toho, by to ovplyvnilo správny chod chladničky. Cirkulácia ionizovaného vzduchu zabráni vysychaniu jedla, ktoré si udrží všetky vitamíny a minerály prospešné pre naše telo.

Funkcia Multi Air Flow

Chladnička s mrazničkou Hisense RS677N4ACF je opatrená Multi Air Flow inteligentným systémom, ktorý sa postará o rovnomernú distribúciu vzduchu vnútri chladničky. Vďaka tomu bude v každej polici ideálna klíma, ktorá udrží vaše potraviny dlhšie čerstvé.

Prehľadné a intuitívne ovládanie chladničky

Americká chladnička Hisense RS677N4ACF vám ponúkne intuitívne ovládanie pomocou prehľadného ovládacieho LED panelu, ktorý nájdete v prednej časti chladničky. Veľmi jednoducho si tak nastavíte vami požadovanú teplotu ako pre chladiacu, tak aj pre mraziacu časť samostatne. Panel vám umožní nastavenie mnohých užitočných funkcií, ktorými je chladnička vybavená.

Funkcia rýchleho ochladzovania počas 6 hodín

Práve ste sa vrátili z nákupu? Zaiste vám príde vhod skvelá funkcia Inteligentného chladenia, ktorá okamžite zníži teplotu chladničky na +2 °C po dobu 6 hodín. Vďaka tomu si v chladničke udržia novo vložené potraviny čerstvosť, farbu a vitamíny, ktoré sú potrebné pre naše telo.

Americká chladnička s praktickou funkciou FastFreeze

Súčasťou chladničky je užitočná funkcia FastFreeze, ktorá zmrazí jedlo pri teplote -18 °C, vďaka čomu sa stále zachovávajú všetky minerály v potravinách. Rýchle zmrazenie umožňujú dva ventilačné otvory za horným mraziacim boxom.

Ušetrite veľa miesta vďaka praktickému stojanu na fľaše

Zaiste potešíme všetkých milovníkov vína, ktorí sé môžete v chladničke Hisense RS677N4ACF uskladniť na praktických stojanoch. Do stojanov môžete uložiť nielen fľaše vína, ale aj vaše obľúbené alkoholické či nealkoholické nápoje. Vďaka tomuto skvelému stojanu tak ušetríte veľa miesta v chladničke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91 cm
Výška 178.6 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Celkový čistý objem 519 L
Čistá kapacita chladničky 334 L
Čistá kapacita mrazničky 185 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Hisense RS677N4ACF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Marek

21. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon