Hisense WFPV7012EM


Kapacita bubna: 7 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Počet programov: 15, Maximálna hĺbka: 46 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 259,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená slim práčka Hisense WFPV7012EM v energetickej triede E vyperie 7 kg bielizne pri 1200 otáčkach za minútu. Disponuje funkciou Drum Clena na čistenie bubna, programom Detská starostlivosť a rýchlym 15 minútovým programom, funkciou odložený štart a oneskorený koniec, detským zámkom a prehľadným LED displejom.

Hisense WFPV7012EM

Voľne stojaca slim práčka Hisense WFPV7012EM ponúka maximálnu účinnosť, šetrnosť a pohodlie pri celom pracom procese. Bubon s kapacitou až pre 7 kg bielizne si poradí aj s ťažko dostupnými škvrnami.  Šikovné funkcie a prehľadný LED displej vám uľahčia prácu a zároveň ušetria drahocenný čas.

  • Programy: bavlna, bavlna farebné, Eco 40-60, mix, vlna, rýchly 15 minútový, hodváb/jemné oblečenie, páperové, športové oblečenie, tmavá bielizeň, detská starostlivosť, pre alergikov, plákanie + odstreďovanie, odstreďovanie, čistenie bubna

Spoľahlivá starostlivosť o vašu bielizeň

Práčka s predným plnením disponuje špecifickým otočným bubnom v tvare snehovej vločky, ktorý sa o vašu bielizeň dokonale postará a odstráni aj veľmi ťažko dostupné nečistoty. Bonusom je funkcia Drum Clean na jednoduché vyčistene bubna.

Jemná starostlivosť

Slim práčka Hisense WFPV7012EM s funkciou Baby Care umožňuje pokročilé viacnásobné plákanie spolu s vysokými teplotami prania (až 95 °C). Vďaka tomu bude bielizeň zbavená nežiaduceho detergentu a zároveň bude extrémne hebká, čo ocenia ako vaše deti, tak aj osoby s veľmi citlivou pokožkou.

Vždy čistá práčka

Práčka plnená spredu Hisense disponuje špeciálnym údržbovým programom Drum Clean, ktorý umožňuje automaticky vyčistiť otočný bubon horúcou vodou pri vysokých otáčkach. Vďaka tomu bude vo výbornej forme ako samotná práčka, tak aj vaša bielizeň.

Plná kontrola nad pracím procesom

Funkcie Odložený štart a Oneskorený koniec vám umožnia nastaviť si presne čas, kedy má prací program práčka s predným plnením začať a kedy skončiť. Celé pranie si môžete naplánovať presne podľa vašich potrieb.

Zabudnutá bielizeň

Spustili ste prací program, ale našli ste ešte zopár kusov špinavého oblečenia? Stlačte len funkciu zastav a pridaj a zabudnuté kúsky oblečenia pridajte do bubna práčky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 15
Maximálna hĺbka 46 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense WFPV7012EM

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené